Naujos Lumion 8 funkcijos: kurkite dar įspūdingesnes vizualizacijas

Naujos Lumion 8 funkcijos: kurkite dar įspūdingesnes vizualizacijas

Lumion leidžia kiekvienam architektui transformuoti savo projektus į nuostabiai gražias vizualizacijas be jokio išankstinio pasiruošimo. Galite lengvai ir paprastai kurti įspūdingus, aukštos raiškos ir kokybės filmus bei nuotraukas. Nesvarbu, ar norite perteikti savo projektą klientui, ar dirbate su savo komanda, ar atliekate paskutinės minutės projektavimo pakeitimus, Lumion jums leis sukurti greitas vizualizacijas be jokio streso, o rezultatai tikrai privers nusišypsoti.

Naujos Lumion 8 funkcijos:

Styles

Styles funkcija- naujoji Lumion jėga. Nebereikės daugiau kruopščiai ieškoti tinkamų efektų. Tiesiog paspauskite Styles ir pasirinkite interjero ar eksterjero stilių. Akimirksniu gausite stulbinantį subalansuotų efektų, šviesos, ryškumo ir realistiškumo vizualizaciją.

Sky light

Naujasis natūralaus apšvietimo simuliatorius leidžia pasiekti švelnesnių bei subtilesnių šešėlių efektą. Įjunkite šią funkciją ir stebėkite, kaip lapai ir žolė tampa žymiai fotorealistiškesniais, o stalų ir lentynų šešėliai išsklaidomi ir atrodo labai natūraliai. Staiga viskas – žmonės, augalai ir pastatai – dera prie aplinkos.

Soft and fine shadows

Realistiškų šešėlių sukūrimas yra turbūt vienas sunkiausių dalykų vizualizacijoje. Bet taip buvo iki šiol. Nebeturėsite šios problemos naudodamiesi Lumion 8. Akimirksniu, šešėliai tampa švelnūs ir kartu natūralaus ryškumo. Nuo šiol kurti realistiškas vizualizacijas – dar paprasčiau.

Hyperlight for videos

Hyperlight efektas vizualizuojant video – geresnė apšvietimo kokybė. Nesvarbu interjero ar eksterjero vizualizacijos, atnaujintas Hyperlight efektas papuošia animaciją nuostabiai realistiška aplinkos ar dirbtine šviesa. Stebėkite, kaip medžiagos ir tekstūros išryškėja žaibo greičiu, o pastatai, žmonės ir augalai prisiderina prie aplinkos.

Nauji patobulinti efektai

Hand-drawn outlines

Ši „hand-drown“ funkcija leidžia aiškiai perteikti bendrą pastato pavidalą, formą ir kontūrus. Tai Jūsų vizualizacijos griaučiai – paprasta ir gražu.

Model and material variation 

Ar medinės grindys tiks prie akmeninių sienų? Kas labiau patiks klientui, dizainas A ar dizainas B? galbūt atsarginis išėjimas ir vidinis kiemelis atrodo sunkiai suderinami. Bet kuriuo atveju, naujasis efektas yra lengvas būdas greitai palyginti skirtingus medžiagų ir modelių variantus. Jūsų klientams tikrai patiks, kai galės pasverti keletą idėjų ir išsirinkti labiausiai juos tenkinantį projektavimo sprendimą.

Better color correction

Ar spalvos per šaltos? Per niūrios? Per ryškios? Su Lumion 8 pagalba galite lengvai papuošti savo modelį tinkamiausiomis spalvomis naudodami šia spalvų korekcijos funkciją. Sureguliuokite spalvos temperatūrą „šiltai“ nuotaikai, pridėkite dinamiškumo naudodami intensyvesnes spalvas, galite net sušvelninti aštrius kontrastus truputį pašviesinant šešėlius.

Time Warp

Žuvėdra praskrido kaip tik tuo momentu, kai animuoto asmens ranka mistiškai pamojo pastato fasado pusėn. Naujasis Lumion 8 Time Wrap efektas leidžia nustatyti animuotų žmonių, gyvūnų ar objektų nedidelius judesius tam tikru laiku. Atsukite laiką atgal ar pirmyn. Jūsų animuoti objektai dabar prisiderins savo pozicijas ir atsiras teisingoje vietoje teisingu laiku.

Layer functions

Lumion 8 sluoksnių funkcija buvo patobulinta ir dabar lengviau pritaikoma nei bet kada. Ji leidžia supaprastinti darbo eigą rodant pasirinktus paveikslų ar animacijų sluoksnius. Galimybė priskirti tam tikras projekto dalis prie skirtingų sluoksnių leidžia pristatyti atskirus etapus. Nepriklausomai nuo projekto, naujoji sluoksnių funkcija yra dar lengvesnė ir greičiau pritaikoma.

Naujieji įrankiai

Grouping function

Medžiai, augalai, mašinos, žmonės. Baldai, šviesos, dekoracijos. Su nauja grupavimo funkcija nuo šiol galima surišti daugialypius objektus kartu ir kontroliuoti juos visus iš karto. Nesvarbu, kas tai, ar stalas su kitais baldais, augalas su vazonu, lempa ir jos šviesos elementas, sugrupuotus objektus galite perkelti ar pasukti neprarandant išankstinio jų išdėstymo.

Measuring tools

Nauji Lumion matavimo prietaisai leidžia daryti greitus išmatavimus, ar tai būtų atstumas tarp baldų, ar sodo perimetras. Tokiu būdu, naudojant šiuos patobulintus ekrano matavimo prietaisus, užtikrinamas tikslumas ir sutaupoma laiko, nes nebereikia grįžti prie projektavimo programinės įrangos.

OpenStreetMap

OpenStreetMap yra fantastiškas įrankis, leidžiantis akimirksniu patalpinti jūsų projektą gyvenimiškoje aplinkoje. Su Lumion 8, dabar įmanoma paslėpti ir rodyti importuotus OSM pastatus. Šiuo būdu, jūs, pavyzdžiui, galite lengvai padėti savo pastatą tiesiai didelio miesto, tarkim Niujorko centre, kietiems pastatams neužstojant vaizdo.

Soften hard edges

Realiame gyvenime, bet kokių paviršių kampai tiesiog atrodo nežymiai suapvalinti ar ne tokie ryškūs. Jie niekada nėra tobulai aštri. Su nauja Lumion 8 kampų sušvelninimo funkcija, jūsų modelis atrodys natūralesnis ir įgaus tokį šiek tiek padūlėjusį vaizdą – tai tikrai geriau atvaizduos realias pastatų savybes. Sušvelninkite plytų, betono, medienos ir kitų medžiagų kampus taip suteikdami joms amžiaus ir realumo. Paprastas judesys ir jūsų pastatai – realistiškesni. Paprasta. Efektyvu.

Naujos medžiagos, objektai ir dar daugiau

Vanduo. Nuo krantinės ir miesto fontanų iki dvaro su baseinu, su Lumion vanduo- realistiškesnis nei bet kada. Dabar dar platesnis vandens pasirinkimas, dvidešimt naujų vandens nustatymų. Atsižvelgdami į kontekstą, išsirinkite sau tinkamą variantą vieno mygtuko paspaudimu: su ramesniu paviršiumi, permatomumą, raibuliuojantį ar bet kurį kitą.

Naujos realistiškos medžiagos. Naujomis Lumion 8 medžiagos leis pajausti, išgirsti ir patirti jūsų vizualizaciją. Pridėkite miesto šaligatvius ar gatves, kurkite griežtos betonines struktūras, galite netgi atvaizduoti stiklą, kuris vis dar šlapias nuo lietaus ar karšto dušo. Nuostabiai realistiškos medžiagos leidžia žiūrovui paliesti sienas, užuosti svetainės odinę sofa ir išgirsti ėjimo naujomis grindimis garsą.

Galimos 168 naujos Lumion 8 Pro medžiagos, tarp kurių:

 • Nauji specifinės spalvos ar stilių vandens pasirinkimai
 • Nauji dirvožemio tipų pasirinkimai, tokie kaip žvyras ir žvirgždas
 • Naujos metalo medžiagos
 • Naujos betono ir akmens medžiagos
 • Miesto šaligatviai
 • Tapetai
 • Šlapias stiklas

Nauji objektai bibliotekoje. Įpūskite gyvybės savo projektui su naujaisiais HD raiškos Lumion 8 objektais. Tinkantys interjerams, eksterjerams, peizažams ir urbanistiniams centrams, šie naujieji objektai yra išskirtiniai savo detalėmis, paviršių šešėliais ir tekstūromis.
Pasirinktas beržas ir klevas, pavyzdžiui, leidžia kurti realistišką vietove paremtą vizualizaciją, kad ir kur būtų jūsų projektas: Amerikoje, Kinijoje, Europoje ar dar kitur. Prabangūs sportiniai automobiliai, animuotas dviratininkas ar žmogus, vedžiojantis šunį, tikrai padės perteikti miesto šurmulį. Norint suteikti interjerui gyvybės jausmą, pasirinkite jums tinkančias dekoracijas ar net maisto produktus.

734 nauji objektai Lumion 8 Pro bibliotekoje:

 • Naujos medžių rūšys iš viso pasaulio: skirtingos formos ir dydžiai
 • Vidaus objektai, tokie kaip aukštos kokybės dekoracijos, lovos, stalai, biuro ir namų baldai, maistas, gėrimai ir kt.
 • Išorės objektai, tokie kaip satelitinės lėkštės, stiklinės stoginės, informaciniai ženklai ir kt.
 • Statiški ir animuoti personažai: vyrai, moterys, vaikai, gyvūnai
 • Nauji automobilių modeliai: HD automobiliai, sportiniai automobiliai, dviračiai.

4K vizualizacijos. Norite pasipuikuoti savo darbu 4K ekrane? Lumion 8 itin aukštos rezoliucijos vizualizacijos filmai ryškiausiai perteiks šviesą, šešėlius ir visas jūsų projekto detales 4K raiškos ekrane. Pakeiskite „gerai“ į „vau“.

Susikurkite savo objektų biblioteką. Lumion biblioteka garsėja savo kokybe ir dydžiu. Importuojant objektus biblioteka tampa dar didesne ir kartais gali užtrukti šiek tiek laiko rasti būtent tą objektą, kurio jums reikia. Su Lumion 8 jūs galite palengvinti savo darbo eigą sukuriant savo biblioteką ir kategorizuoti importuotus objektus jums aiškiu būdu. Viskas bus lengvai randama ir užtruks tik keletą sekundžių surasti 3D zomšinę sofą, kurią įkėlėte prieš mėnesį ar tą vienintelę dekoratyvinę vazą, būtiną pabaigti jūsų vizualizaciją.

Naujoji Lumion versija sutaupys jums laiko, padarys jūsų darbą lengvesniu ir įdomesniu, o svarbiausia, leis jums pristatyti daugiau nuostabių projektų ir gauti daugiau naujų klientų ateinančiais metais!

Vizualizacijos programinė įranga Lumion

Pastatų ir aplinkos vizualizavimo programinė įranga architektams, miestų planuotojams ir interjero dizaineriams.

Susiję straipsniai

255 Comments

Write a Comment