Programinė įranga Bimsync Arena

„Bimsync Arena“ BIM bendradarbiavimo įrankis pagerina projektų koordinavimą, taupo laiką, mažina klaidų skaičių ir gerina rezultatų kokybę.

  • Vieninga duomenų aplinka su neribotu duomenų kiekiu ir prieiga (CDE)
  • Modeliavimo klaidų valdymo sistema
  • 3D ir 2D modelių peržiūra
  • Modelių elementų, dokumentų ir užduočių tarpusavio sąsaja
  • Užduočių valdymas ir kontrolė

Vieninga duomenų aplinka (CDE)

Visas jūsų darbas – modeliai, dokumentai, klaidos, pokalbiai, failai, net trečiųjų šalių programos, pvz., „Slack“ ir „SharePoint“ – yra sutvarkytos vienoje vietoje ir lengvai pasiekiamos iš bet kur.

 

Tai leidžia sekti, pasiekti informaciją, gauti naujausius failus bei sprendimus, efektyviai bendradarbiauti su komandomis ir greičiau atlikti darbus visoms suinteresuotosioms šalims, dalyvaujančioms statybos projekte.

 

Užtikrinama, kad tik priskirti žmonės turėtų teisę pasiekti reikiamą informaciją. Ši funkcija naudinga, kai tenka bendrauti su išorės rangovais ir norima apriboti prieigą prie tam tikrų dokumentų ar modelių.

Klaidų koordinavimas

„Bimsync“ bendradarbiavimo platforma centralizuoja visas projekto užduotis ir klaidas. „Bimsync“ leidžia komandoms sukurti, bendrinti bei priskirti klaidą komandos nariams, gauti pranešimus apie atliktus pakeitimus. Prisijungus prie projekto, galima peržiūrėti visas sukurtas, uždarytas ir neseniai atnaujintas klaidas. Tai pagerina koordinavimo procesą ir padeda išvengti svarbios informacijos praradimų.

 

BCF standartas ir BCF API (programavimo sąsaja) leidžia sklandžiai bendradarbiauti su kita projektavimo programine įranga.

(BCF yra failo formatas, naudojamas atviroje BIM aplinkoje koordinavimo informacijai perduoti. Paprastai jame yra klaidų aprašymai, momentinės nuotraukos, komentarai, autoriai, sukūrimo datos, susieti objektai ir kt.)

3D peržiūra (3D viewer)

Technologija leidžia tyrinėti ir vizualizuoti modelius bet kuriame įrenginyje.

Dokumentai, susieti su modeliu

Vienu spustelėjimu susiekite dokumentus ir duomenis su virtualiu modeliu.

Naujausia informacija, projekto atnaujinimų ir pakeitimų apžvalga. 

Programos Bimsync Arena pristatymas

Vebinaras

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

BIM vadybos renginiai:

Vebinaras “Skaitmeniniai turto valdymo sprendimai”

Bal
15

Pradžia: 2021-04-15 15:00

Pabaiga: 2021-04-15 16:00