Ecodomus

Programinė įranga EcoDomus

„EcoDomus“ programinė įranga padeda sukurti virtualias pastatų ir infrastruktūros skaitmeninių dvynių (Digital Twin) kopijas, integruojant BIM / SCADA / IoT / CMMS / ERP / GIS ir kitas sistemas.

„EcoDomus“ technologija sujungia programinę įrangą, duomenis, operacines sistemas bei integruoja turto valdymo sistemas.

Vieninga duomenų aplinka (CDE)- saugi duomenų bazė su visa svarbia informacija, dokumentais ir vaizdine 3D sąsaja patalpų valdytojams.

Turto informacijos modelis susiejamas su įrenginių eksploatacijos duomenimis, gaunamais realiu laiku iš jutiklių ir skaitiklių (turto valdymo sistemos, BMS) bei pastatų valdymo programinės įrangos. Tai leidžia išmaniai rinkti duomenis, analizuoti pastato eksploatacines savybes ir užtikrinti optimaliausią turto priežiūros praktiką viso pastato gyvavimo ciklo metu.

„EcoDomus“: pažangi „COBie“ tarpinė programinė įranga, BIM duomenų kokybės kontrolė, problemų valdymas, „Field BIM“, BIM FM“, elektroninės formos ir tikrinimai, vaizdinės ataskaitos ir kitos funkcijos.

EcoDomus Portal

EcoDomus Portal – yra viena platforma, kurioje glaudžiai integruotos visos funkcijos.

  • Dokumentų valdymas
  • 3D / 2D peržiūra
  • Turto duomenų valdymas
  • Duomenų kokybės kontrolė
  • Problemų valdymas

EcoDomus Mobile

Mobiliosios „EcoDomus“ programėlės, skirtos „iOS“ ir „Android“ operacinėms sistemoms, leidžia esant objekte mobiliais įrenginiais pasiekti BIM, keisti atributus, rasti bei peržiūrėti susietus dokumentus, kurti „problemas“, klausimus ir pranešimus kitiems asmenims, užpildyti el. formas, skanuoti brūkšninius kodus ir t.t.

Mobiliosios aplikacijos yra prijungtos prie to paties serverio, kaip ir web versija, todėl visi mobiliu įrenginiu daromi pakeitimai iš karto matomi ir ofiso darbuotojams.

Aplikacijų programavimo sąsaja (API)

 

Aplikacijų programavimo sąsaja (API) leidžia pasiekti „EcoDomus“ UI funkcionalumą trečiųjų šalių integracijai. Palaikomi atviri standartai OPC, MQTT, BACnet ir kt., integracija su „Maximo“, SAP ir kt.

Vebinaras “Skaitmeniniai turto valdymo sprendimai”

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

Susiję renginiai:

Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas“

Bir
23

Pradžia: 2022-06-23 16:00

Pabaiga: 2022-06-23 17:30

Tekla Structures 3 dienų mokymai

Data: Renkama grupė, kviečiame registruoti. Data bus patikslinta.