EliteCAD-software-IBS-ibimsolutions-intelligent-bim-solutions

Programinė įranga EliteCAD

3D projektavimo programinė įranga architektams, miestų planuotojams ir interjero dizaineriams. EliteCAD leidžia planuoti keletą pastatų tuo pačiu metu.
Programinėje įrangoje yra įdiegtos visos architektūrinės funkcijos, tokios kaip lubos, langai, stogai, laiptai, profesionalus grafinis atvaizdavimas, geodeziniai matavimai, plati sąsaja ir duomenų bazės.

Modeliavimas

Programos ELITECAD modulis AR yra skirtas kurti BIM 3D architektūrinius pastatų modelius, valdant brėžinius, specifikacijas ir modelį su visa jo informacija vienu metu. Tai pagerina ne tik darbo kokybę, bet ir sumažina laiko sąnaudas, skiriamas projekto korekcijoms. Tokie įrankiai yra labai svarbi BIM proceso dalis.

Bendravimas 3D modelio pagrindu – gerokai paprastesnis, tačiau vis dar retai naudojamas būdas. Modelio pagalba įmanoma ne tik komunikuoti su projekto komanda, bet ir kurti vizualizacijas užsakovui. Maža to, greitai auganti programinės įrangos rinka siūlo galimybes įtraukti užsakovą interaktyviai projekto peržiūrai užsidėjus virtualios realybės akinius.

Teritorijų planavimas

Teritorijos modelis vaizduoja erdvinį reljefą, interpretuodamas taškus erdvėje ir kreivėse. Šis reljefas gali būti modeliuojamas ir papildomas keliais, atraminėmis sienomis, taškais ir kasimo tūriais. Programinė įranga atlieka reikiamus grunto tūrių skaičiavimus.

Drenažo modulis generuoja erdvinį drenažo tinklą, atvaizduoją jį aukštų planuose, brėžiniuose ir pateikia detalius drenažo tinklo medžiagų žiniaraščius.

Virtuali realybė

Šiuolaikinės BIM technologijos ne tik suteikia architektams galimybę kompiuteryje rodyti trimačius projekto sprendimus, bet ir leidžia pajusti projektą iš vidaus – būti projektinėje aplinkoje. BIM technologijos, tokios kaip „Elite CAD“, jau turi veikiančias sąsajas su virtualiosios realybės akiniais „Oculus Rift“.

Juos užsidėję galite virtualiai vaikščioti po savo projektą ir net prašyti architekto tuoj pat interaktyviai daryti įvairiausius norimus pakeitimus ir tęsti pasivaikščiojimą.

Programos EliteCAD pristatymas

Anglų k.

Susijusi programinė įranga

Naujausi straipsniai:

Artimiausi renginiai:

BIM projektų organizavimo mokymai

BIM projektų organizavimo mokymai

Data: Renkama grupė, data bus patikslinta

Vieta: ŽALGIRIO VERSLO CENTRAS

Adresas: Žalgirio g. 88, Vilnius
09303 Lietuva