Lumion-software-ibs-ibimsolutions-intelligent-bim-solutions

Vizualizacijos programa Lumion

Pastatų ir gerbūvio vizualizavimo programinė įranga architektams, miestų planuotojams ir interjero dizaineriams. Programinė įranga sukuria įspūdingus, aukštos raiškos ir kokybės filmus bei nuotraukas.

Programinė įranga turi didžiulę jau sukurtų objektų biblioteką: medžiai, žmonės, automobiliai ir kt. Numatyta galimybė importuoti iš Archicad ir Revit programų,  tiesioginis Sketchup failų (.skp) importas.

Daugelis failų formatų: *.DAE, *.FBX, *.SKP, *.DXF, *.3DS, *.OBJ ir *.DWG gali būti importuoti į Lumion.

Animuotos vizualizacijos

Lumion sudaro galimybes kurti animuotas vizualizacijas be jokio išankstinio pasirengimo. Tai reiškia, kad Jūs asmeniškai galite sukurti animuotas vizualizacijas be didelių laiko ar finansinių sąnaudų.

Lumion leidžia pilnai kurti vizualizacijas nuo pradžios iki pabaigos. Vienintelis dalykas, kurio Jums prireiks – tai modelis, visa kita atliks Lumion programinė įranga.

Jūs galite suformuoti vizualizaciją per labai trumpą laiką ir ją redaguoti realiu laiku. Programinė įranga naudoja GPU vaizdo apdirbimo technologiją.

Realistiškumas

Vaizdo apdirbimo technologija – tik viena iš reikalingų priemonių. Jums taip pat prireiks nuostabių vizualizacijos objektų: dangaus, vandens, žolės, augalų, medžių ir kt. aplinkos lementų.

Dažniausiai Jūs naudojate papildomus resursus šių elementų kūrimui. Lumion programinė įranga pasižymi didele objektų biblioteka bei plačiu įrankių spektru.

3D vizualizacijos

Daugelis programinių įrangų sunkiai apdoroja didelio formato modelius bei dideles erdves. Unikali Lumion technologija leidžia kurti kokybiškas labai dideles kraštovaizdžio vizualizacijas. Praktikoje yra sukurtas bei vizualizuotas ištisas miestas.

Tačiau vien tik gerai optimizuotu grafiniu varikliu Lumion neapsiriboja, didelę įtaką būsimam projekto pirkėjui kelia galimybė realiu laiku pasivaikščioti po suprojektuotą ir puikiai vizualizuotą pastatą trimatėje erdvėje.

Studijuojate ir Jums reikia Lumion Educational versijos? Užpildykite dešinėje esančią formą.

Esate mokytojas ar dėstytojas?

Lumion Educational gali būti suteiktas mokymo įstaigoms mokymo tikslais.

Norėdami gauti, rašykite martynas@ibimsolutions.com

Educational versija turi visas Lumion Pro funkcijas, tačiau darbuose yra nedidelis Lumion logotipas, nurodantis, kad darbas sukurtas mokomąja versija. Darbai, sukurti su Lumion Educational versija negali būti tęsiami su komercine versija.

Norite išmokti dirbti su Lumion?

Lumion pamokas rasite čia

Lumion suderinamumas su architektūros ir dizaino programomis

Specifikacija

Susijusi programinė įranga

Naujausi straipsniai:

Artimiausi renginiai:

Vebinaras „Nemokami IFC peržiūros (IFC viewer) įrankiai“

Spa
29

Pradžia: 2020-10-29 13:00

Pabaiga: 2020-10-29 14:00

BIM projektų organizavimo mokymai (Online)

BIM projektų organizavimo mokymai

Gru
08
Gru
11

Pradžia: 2020-12-08 09:00

Pabaiga: 2020-12-11 12:30

Vieta: ŽALGIRIO VERSLO CENTRAS

Adresas: Žalgirio g. 88, Vilnius
09303 Lietuva