Lumion-software-ibs-ibimsolutions-intelligent-bim-solutions

Vizualizacijos programa Lumion

Pastatų ir gerbūvio vizualizavimo programinė įranga architektams, miestų planuotojams ir interjero dizaineriams. Programinė įranga leidžia įspūdingus, aukštos raiškos ir kokybės filmus bei nuotraukas.

Programinė įranga turi didžiulę jau sukurtų objektų biblioteką, tokių kaip medžiai, žmonės, automobiliai ir kt. Numatyta galimybė eksportuoti įskiepius Archicad ir Revit programoms,  tiesioginis Sketchup failų (.skp) eksportas.

Daugelis failų formatų: .DAE, .FBX, .SKP ir .DWG gali būti importuoti į Lumion.

Animuotos vizualizacijos

Lumion sudaro galimybes kurti animuotas vizualizacijas be jokio išankstinio pasirengimo. Tai reiškia, kad Jūs asmeniškai galite sukurti animuotas vizualizacijas be didelių laiko ar finansinių sąnaudų.

Lumion leidžia pilnai kurti vizualizacijas nuo pradžios iki pabaigos. Vienintelis dalykas, kurio Jums prireiks – tai modelis, visa kita atliks Lumion programinė įranga.

Jūs galite suformuoti vizualizaciją per labai trumpą laiką ir ją redaguoti realiu laiku. Programinė įranga naudoja GPU vaizdo apdirbimo technologiją.

Realistiškumas

Vaizdo apdirbimo technologija – tik viena iš reikalingų priemonių. Jums taip pat prireiks nuostabių vizualizacijos objektų: dangaus, vandens, žolės, augalų, medžių ir kt. aplinkos lementų.

Dažniausiai Jūs naudojate papildomus resursus šių elementų kūrimui. Lumion programinė įranga pasižymi didele objektų biblioteka bei plačiu įrankių spektru.

3D vizualizacijos

Daugelis programinių įrangų sunkiai apdoroja didelio formato modelius bei dideles erdves. Unikali Lumion technologija leidžia kurti kokybiškas labai dideles kraštovaizdžio vizualizacijas. Praktikoje yra sukurtas bei vizualizuotas ištisas miestas.

Tačiau vien tik gerai optimizuotu grafiniu varikliu Lumion neapsiriboja, didelę įtaką būsimam projekto pirkėjui kelia galimybė realiu laiku pasivaikščioti po suprojektuotą ir puikiai vizualizuotą pastatą trimatėje erdvėje.

Lumion suderinamumas su architektūros ir dizaino programomis

Specifikacija

Susijusi programinė įranga

Naujausi straipsniai:

Artimiausi renginiai:

BIM projektų organizavimo mokymai

BIM projektų organizavimo mokymai

Data: Renkama grupė, data bus patikslinta

Vieta: ŽALGIRIO VERSLO CENTRAS

Adresas: Žalgirio g. 88, Vilnius
09303 Lietuva