tekla structural designer intelligent bim solutions software main

Programa Tekla Structural Designer

Tekla Structural Designer – tai revoliucinė programinė įranga, suteikianti konstruktoriams galimybę efektyviai analizuoti ir projektuoti pastatus.

Programa yra naudojama automatizuotam gelžbetonio ir plieno konstrukcijų projektavimui, užtikrina efektyvų bendradarbiavimą BIM aplinkoje.

Gelžbetonio ir plieninių konstrukcijų projektavimas

Su Tekla Structural Designer galima atlikti pastato gelžbetonio ir plieno konstrukcijų analizę, skaičiavimus ir modeliavimą. Skirtingai nuo tradicinių analizės programų  galima kurti fizinius modelius, kuriuose yra visa reikalinga informacija. Tai leidžia greičiau ir efektyviau projektuoti pastatus.

Kadangi sukuriamas vienas modelis su vienu duomenų rinkiniu, BIM yra sklandus ir efektyvus.

Konstrukcijų apkrovos ir analizė

Pastatao konstrukcijų vėjo apkrovos skaičiuojamos automatiškai sukurtam modeliui, kas sutaupo nemažai projektavimo laiko. Programa leidžia konstruktoriui koncentruotis į optimalių konstrukcinių sprendimų paiešką.

Programoje įdiegtas galingas baigtinių elementų analizės variklis, lengvai analizuojantis tiek paprastas gelžbetonines plokštes, tiek sudėtingas kompleksines konstrukcijas.

Analizės duomenų peržiūra leidžia konstruktoriui patikrinti atliktus skaičiavimus.

Konstrukcijų projektavimas

Naudojant programą Tekla Structural Designer galima projektuoti plieninių ir gelžbetoninių pastatus, nepriklausomai nuo konstrukcijų kompleksiškumo ar medžiagiškumo. Programa užtikrina optimalias projektuojamų armuotų gelžbetonio konstrukcijų charakteristikas.

Programa taip pat leidžia efektyviai vykdyti variantinį projektavimą, ieškant geriausio sprendimo užsakovui.

Dokumentacija

Programa Tekla Structural Designer užtikrina automatinį dokumentų generavimą tiesiai iš modelio: skaičiavimo ataskaitas, medžiagų žiniaraščius, brėžinius. Armavimo brėžiniai ar plieno tonažas gaunamas mygtuko paspaudimu.

Kadangi projektavimui ir analizei naudojamas vieningas modelis, užtikrinama galimybė vykdyti projektinius pakeitimus bet kurioje projektavimo fazėje.

BIM integracija

Programinė įranga Tekla Structural Designer sukurta darbui BIM aplinkoje, modelio duomenys lengvai perduodami programoms Tekla Structures ar Autodesk Revit. Siekiant užtikrinti projektavimo laisvę, pirminis modelis gali būti pradėtas kurti Tekla Structures ar Autodesk Revit, o pratęstas Tekla Structural Designer programoje.

Programoje įdiegti audito įrankiai, leidžiantys patikrinti integracijos metu vykdytus pakeitimus, kas sumažina klaidų kiekį projektavimo metu.

Programinės įrangos Tekla Structural Designer pristatymas

Webinaras anglų k.

Susijusi programinė įranga

Naujausi straipsniai konstruktoriams

Artimiausi renginiai konstruktoriams

Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas”

Bir
23

Pradžia: 2022-06-23 16:00

Pabaiga: 2022-06-23 17:30