Projekto valdymo platforma Viewpoint

Programinė įranga Viewpoint

Programa, skirta dokumentų kontrolei ir bendradarbiavimui, leidžia saugiai valdyti ir dalintis failais vienoje lengvai pasiekiamoje vietoje.

Internetinis dokumentų kontrolės sprendimas visiems statybos dokumentams: brėžiniams, pasiūlymams, sutartims, nuotraukoms ir modeliams.

Tai galimybė dalintis informacija projekto metu ir bendradarbiauti vienoje platformoje: stebėti ir matyti pokyčius, žymėti juos. „Viewpoint“ naudojimas mažina riziką ir tobulina projekto eigą.

Programa „Viewpoint For Projects™“

Programa „Viewpoint For Projects™“ buvo sukurta lengvesniam projektų valdymui kiekvienoje jo stadijoje, pradedant projektavimu ir valdymu, baigiant eksploatacija bei priežiūra. Nesvarbu, kam konkrečiai naudosite programinę įrangą — siekdami laimėti konkurse naują rangos sutartį ar valdyti sudėtingą projektavimo procesą, kuriame dalyvauja didelė ir įvairi projektuotojų komanda, „Viewpoint“ programinė įranga pagerins Jūsų darbo efektyvumą, nepriklausomai nuo statybos projekto tipo.

BIM

Išbandykite bendradarbiavimo platformą greitesniam projekto realizavimui. Projekto dalyviams „Viewpoint“ leidžia lengvai susisiekti, turėti realią ir pilną informaciją apie projektą, peržiūrėti modelius ir atlikti redagavimus;

Bendradarbiavimas projekte

Naudodami „Viewpoint For Projects“ neatsiliksite nuo numatytų terminų, efektyviau valdysite ir vykdysite projektą. Lengvai priskirsite užduotis, o programa praneš ir įspės apie artėjančias terminų pabaigas;

Dokumentų kontrolė 

Lengvai valdykite informaciją, dalinkitės dideliais dokumentų kiekiais (brėžiniais, specifikacijomis, tvarkaraščiais, sutartimis, ataskaitomis ir kt.).

Offline sprendimas Viewpoint For Field View™

„Field View“ yra debesų kompiuterijos pagrindu pagrįstas mobilus sprendimas tiems atvejams, kai nėra galimybių prisijungti prie interneto. Jis leidžia atsisakyti popieriaus ir rašiklio sudarant darbų sąrašus, teikiant pastabas, vykdant apžiūras, eliminuojant klaidas, darant pavedimus ir kt.
Mobiliosios „Field“ formos
Mobiliosios „Field“ formos – tai lengvai, lauko sąlygomis sukuriama ir valdoma projekto informacija, leidžianti daryti pakeitimus ir teikti pastabas atsižvelgiant į realią darbų situaciją statybvietėje, kai internetinis ryšys nepasiekiamas.
Išankstinės formos ir užduotys
Paruošti formų ir užduočių šablonai taupo laiką projekto metu. „Off-the-shelf“ sprendimas siūlo pasirinkimo meniu formų kūrimui ir ataskaitų sudarymui. Formos gali būti pritaikytos specifinėms reikmėms, atvaizduoti būtinus duomenis. Formų šablonus sudaro: statybvietės ataskaitos, darbų progresavimo nuotraukos, kokybės patikros, saugos auditas, užsakymų ir pastabų sąrašai.

Programinės įrangos Viewpoint pristatymas

Webinarai anglų k.

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

BIM vadybos renginiai:

BIM GURU mokymų rinkinys

Kov
14
Bal
04

Pradžia: 2019-03-14 09:00

Pabaiga: 2019-04-04 17:00

Vieta: Žalgirio verslo centras

Adresas: Žalgirio g. 88, Vilnius
09303 Lietuva

BEP (BIM vykdymo plano) mokymai – dirbtuvės

Kov
20

Pradžia: 2019-03-20 09:00

Pabaiga: 2019-03-20 17:30

Vieta: ŽALGIRIO VERSLO CENTRAS

Adresas: Žalgirio g. 88, Vilnius
09303 Lietuva