Klientų atsiliepimai

UAB „INHUS Egnineering“

Mūsų kompanija teikia įvairios paskirties pastatų konstrukcijų projektavimo darbus. Vienidami daugiau kaip 100 inžinierių ir projektavimo profesionalų komandą, sukūrėme vieną didžiausių konstrukcijų projektavimo įmonių Baltijos šalyse.

Konstrukcijas projektuojame naudodami pažangiausias 3D skaičiavimo ir modeliavimo programas, tokias kaip „Tekla Structures“, „Dlubal“. Nuolat investuojame į specialistų kompetencijų kėlimą, pažangių technologijų diegimą, projektavimo pajėgumų didinimą.

Rytis Mušauskas,
UAB „INHUS Engineering“ direktorius

Lukas Laukaitis, UAB Conresta direktorius

UAB „Conresta“

BIM privalumas – sklandesnis bendradarbiavimas su kitais projekto dalyviais. Technologija užtikrina informacijos prieinamumą bei mainus, kurie padeda sutikslinti visus sprendinius dar pasiruošimo etape.

Pirmasis BIM pritaikymas pareikalavo daugiau įdirbio: teko ne tik išmokti naudotis informacinio statinio modeliavimo programine įranga, bet ir keisti, tobulinti darbo procesą, tačiau lūkesčiai pasiteisino, o investicijos atsipirko.

Lukas Laukaitis,
UAB „Conresta“ direktorius

UAB „Sweco Lietuva“

BIM – tai yra strateginė kryptis, kuria judės kompanija Sweco. Vakarų pasaulyje BIM – jau kasdienybė, o Lietuvoje neišvengiama ateitis. Šios technologijos SWECO kompanijai kaip projektuotojams suteikia daugybę privalumų, leidžia pagerinti projektų kokybę, sumažinti klaidų kiekį, surasti optmalius pastatų sprendimus užsakovams.

 

Artūras Abromavičius,
UAB „Sweco Lietuva“ prezidentas

AB PST atsiliepimas

Konstrukcijų dalies projektus rengiame su programine įranga „Tekla Structures“. Šios programos modelyje įdiegtas ir laiko planavimas, statybų bei gaminių tiekimo į statybvietę grafikai. Visi projekto dalyviai dirba tame pačiame modelyje. Taip ne tik veiksmingai mažinamos laiko sąnaudos, bet ir sukuriama visai kitokia darbo kokybė bei užtikrinama aukšto lygio komunikacija – itin svarbus aspektas tokio masto projektuose, nes visos projekte dalyvaujančios šalys naudojasi ta pačia informacija, įvesta į modelį.

Vidas Šlivinskas,
AB PST Technikos direktorius

UPB atsiliepimas

Tekla technologijos leidžia mums efektyviai išnaudoti mūsų inžinerijos išteklius. Mūsų inžinieriai dabar gali susikoncentruoti į savo pagrindines pareigas ir negaišti laiko mažiau vertingiems procesams. Mes surandame geriausius sprendimus savo klientams labai ankstyvoje projekto stadijoje, ir vienas aiškus dalykas yra tas, kad programinė įranga leidžia mums didinti savo efektyvumą kiekvienais metais.

 

Arturs Seilis,
UPB Verslo vystymo vadovas

UAB „Descon“ atsiliepimas

Descon užtikrina tik optimaliausius ir efektyviausius sprendimus unikaliuose projektuose. BIM technologijas ir sprendinius įgyvendiname visame projektavimo cikle nuo koncepcijos, resursų planavimo, kainos skaičiavimo iki gamybos ir statybos procesų. Konstrukcijų projektavimui naudojame Tekla Structures programinę įrangą, kuri savo srityje be abejo yra geriausia ir leidžia įsijungti į Skandinavijos statybos rinką.

 

Mindaugas Dagys,
UAB „Descon“ direktorius

UAB „4D projektai“ atisliepimas

Kompanija UAB “4D projektai” jau keleri metai projektuoja naudodami DDS-CAD Electrical programinę įrangą. Sprendimas automatizuoti rutininius darbus ir maksimaliai skirti laiko optimalių sprendimų paieškai pasiteisino. Projektams sugaištama tiek pat laiko, kaip ir projektuojant tradiciniu būdu, tačiau iš esmės pasikeitė laiko sąnaudų balansas.

 

Marius Pliuskys,
UAB „4D projektai“ direktorius

Įgyvendintų projektų viešinimas - svarbi Jūsų sėkmės dalis!

Pateikite savo projektus viešinimui mūsų svetainėje

Mūsų klientai