BIM sprendimai gelžbetoninių konstrukcijų gamybai

BIM modeliu pagrįstas gelžbetoninių konstrukcijų projektavimas ir gamyba mažina klaidų skaičių, padidina gamybos našumą ir kokybę bei užtikrina, kad gaminiai pagaminami ir pristatomi tiksliai pagal projekto reikalavimus.

Naudojant Tekla Structures programinę įrangą galite supaprastinti visą darbo procesą nuo kainų pasiūlymo pateikimo iki pristatymo. Tekla leidžia tiksliai įvertinti ir taip laimėti pirkimo konkursus bei padidinti įmonės pelną.

Yra galimos Tekla sąsajos su gamybos valdymo sistemomis (ERP), gelžbetonio konstrukcijų ir armatūros gamybos įrenginiais (CAD-CAM). Tekla konstrukcijų modeliai leidžia suderinti projektavimo, gamybos ir montavimo procesus bei užtikrinti projektų įgyvendinimą pagal numatytus terminus.

Gelžbetoninių konstrukcijų sąmatų rengimas

Sąmatų ir konkursinių pasiūlymų rengimas surenkamų gelžbetoninių konstrukcijų srityje yra vienas iš esminių verslo etapų. Modeliu pagrįsti skaičiavimai leidžia valdyti rizikas, laimėti daugiau projektų ir didinti įmonės pelningumą.

Programa Tekla Structures galima greitai sukurti koncepcinį pastato modelį ir jo pagalba sugeneruoti tikslius medžiagų žiniaraščius, vizualizuoti siūlomus sprendimus klientui.

Gelžbetoninių konstrukcijų modeliavimas

Projekto klaidos, susikirtimai projektinėje dokumentacijoje, projektinės informacijos trūkumas lemia didesnes laiko ir kaštų sąnaudas projektuose. Naudojant programą Tekla Structures visos problemos gali būti randamos ir tvarkomos modelyje, o ne statybos aikštelėje.

Programinė įranga leidžia kurti modelius su surenkamo gelžbetonio konstrukcijomis, gelžbetonio monolito ar detaliais ypatingų mazgų armavimo elementais. Tekla pagalba gali būti modeliuojamos bet kokio tipo konstrukcijos ir jų elementai.

Tekla konstrukcijų modeliai gali būti naudojami ir statyboje, tiesiogiai iš modelio gali būti generuojami brėžiniai, konstrukcijų ir jų elementų statusai, o gamybos duomenys importuojami tiesiogiai į gamybos mašinas. Tai sumažina rankinio darbo apimtis ir klaidų tikimybę.

Gelžbetoninių konstrukcijų projektavimas ir analizė

Struktūrinės analizės programine įranga Dlubal skirta gelžbetoninių konstrukcijų projektavimui, skaičiavimui ir analizei: pastatams, sienoms, perdangoms, kolonoms, sijoms kt. gelžbetoninėms konstrukcijoms.

Analizuojamos ir projektuojamos konstrukcijos nevaržomos geometrinių parametrų, tai yra galima modeliuoti įvairiausius kūnus, tūrius ir t.t.

Programos Dlubal RFEM ir RSTAB atitinka daugelį tarptautinių sertifikatų: American AISC, ACI, Eurocodes, Canadian CSA, British BS, Australian AS, Mexican NTC-RCDF, German DIN, Chinese GB, Indian IS ir kt.

Gelžbetoninių konstrukcijų elementų analizė

Programos IDEA StatiCa kompleksas Detail leidžia projektuoti ir analizuoti gelžbetoninių konstrukcijų elementus: sienas, perdangos plokštes, kolonas, sijas ir kt. konstrukcijas.

Atliekami tikslūs armavimo, įtempimų bei apkrovų skaičiavimai. Rezultatai vizualizuojami 3D formatu.

Programiniu paketu IDEA StatiCa Detail galima projektuoti įtemptojo gelžbetonio konstrukcijas.

Gelžbetoninių konstrukcijų gamyba

Vienas iš kritinių momentų gelžbetoninių konstrukcijų gamybai – tikslus projektavimo duomenų perdavimas. Gelžbetoninių konstrukcijų gamybos modelio pagrindu atveju duomenys perduodami automatiškai, eliminuojant žmogiškųjų klaidų galimybę. Konstrukcijų gamyba modelio pagrindu yra efektyvesnė.

Tekla Structures modelis gali būti integruojamas su surenkamojo gelžbetonio konstrukcijų ir armavimo tinklų automatiniais gamybos įrenginiais. Duomenys lengvai perkeliami į CAM programinę įrangą.

Gelžbetoninių konstrukcijų modeliai sukurti Tekla Structures programa užtikrina gamybos ir logistikos kontrolės galimybę.

Gelžbetoninių konstrukcijų montavimas

Kai projektavimo ir detalizavimo etapai baigti, arba beveik baigti, pradedama gamyba, pristatymas ir konstrukcinių elementų surinkimams. Modelių informacija yra būtina medžiagų užsakymui, modelis naudojamas planuojant gamybos tvarkaraščius ir optimizuojant visą veiklą.

Dalijimasis modeliu leidžia Tekla Structures projekto komandai dirbti efektyviai, nepaisant, kur ji yra. Tai leidžia patikimai išsaugoti informaciją, ji perduodama koduota: modelio duomenys yra saugomi kiekvieno komandos nario kompiuteryje ir po paskutinių pakeitimų sinchronizuojami per Tekla model sharing, paremtą debesies kompiuterija. Vartotojai pasiekia servisą tiesiogiai iš Tekla Structures, taigi nereikia jokių papildomų parsisiuntimų.

Tekla Structures ypatybės projektuojant surenkamojo gelžbetonio konstrukcijas

Tekla webinaras anglų k.

Programinė įranga gelžbetoninių konstrukcijų projektavimui

Susiję straipsniai:

Betono, plieno ir fasadinės stiklo konstrukcijos: „UPB“ stabiliai auga ir kiekvienais metais didina savo produktyvumą

Betono, plieno ir fasadinės stiklo konstrukcijos: „UPB“ stabiliai auga ir kiekvienais metais didina savo produktyvumą

Susipažinkite su įmonių holdingu „UPB“, visada į ateitį žvelgiančia kompanija, kuri veikia inžinerijos, gamybos ir …

Ne tik efektyvumas, bet ir naujos verslo galimybės. Inrterviu su Robertu Padleckiu (Inhus Group)

Ne tik efektyvumas, bet ir naujos verslo galimybės. Interviu su Robertu Padleckiu, Inhus Engineering

BIM technologija, arba skaitmeninis projektavimas, yra vienas iš pastarųjų metų statybų sektoriaus diskusijų objektų: nuo 2016 …

BIM vadybos renginiai:

Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas”

Bir
23

Pradžia: 2022-06-23 16:00

Pabaiga: 2022-06-23 17:30