Sprendimai plieninių konstrukcijų gamybai

Metalo konstrukcijų gamintojai dalyvauja konkurse ir bando paskaičiuoti metalo svorį, tam dažnai pasitelkiami skaičiavimai pagal projekto brėžinius. Ne paslaptis – čia turime didelę tikimybę suklysti. Per daug priskaičiuosi – nelaimėsi, per mažai – patirsi nuostolius, o suskaičiuoti reikia greitai ir tiksliai.

Projektinės alternatyvos – konkurencinio pranašumo instrumentas, leidžiantis pasiūlyti metalo konstrukcijų optimizavimo paslaugas,  atliekant konstrukcijų perskaičiavimą, taip ieškodami naudos ne tik sau, bet ir užsakovui.

Plieninių konstrukcijų sąmatų rengimas konkursams

Programa Tekla Structures leidžia kurti koncepcinius plieninių konstrukcijų modelius statybos konkursams, kurie leidžia su dideliu tikslumu automatiškai sugeneruoti plieninių konstrukcijų medžiagų žiniaraščius. Jų pagrindu galima parengti ne tik tikslias, bet ir patikimas sąmatas konkursams.

Konkurso metu užsakovas vertina ne tik žemą kainą, bet ir patikimumą, todėl sąmata pateikta plieninių konstrukcijų modelio pagrindu tikrai atkreips užsakovo dėmesį.

Naudojant Tekla Structures taip pat galimos alternatyvių sprendimų modeliavimas ir pateikimas konkursui.

Plieninių konstrukcijų modeliavimas

Plieninių konstrukcijų modeliavimas užtikrina skirtingo tikslumo modelių kūrimą, iki lygmens – „Taip pastatyta”. Modeliuojant konstrukcijas išvengiama konstrukcijų susikirtimų ir kitų nenumatytų klaidų jau modelyje, o ne statybos aikštelėje, kas didina projekto išlaidas.

Naudojant programą Tekla Structures galima valdyti didžiausius projektus, įsikelti ir naudoti kitas projekto dalis (architektūros, inžinerijos)  IFC formatu.

Brėžiniai, ataskaitos, duomenys CNC automatinės gamybos mašinoms  gali būti generuojami tiesiai iš modelio .

Plieninių konstrukcijų skaičiavimas ir analizė

Struktūrinės analizės programine įranga Dlubal RFEM skirta optimalių plieninių konstrukcijų projektavimui, skaičiavimui ir analizei: pastatų, tiltų, silosų, kranų, bokštų ir kitų paskirčių konstrukcijoms.

Analizuojamos ir projektuojamos konstrukcijos nevaržomos geometrinių parametrų, tai yra galima modeliuoti įvairiausius kūnus, tūrius ir t.t.

Dlubal RFEM ir RSTAB atitinka daugelį tarptautinių sertifikatų: American AISC, ACI, Eurocodes, Canadian CSA, British BS, Australian AS, Mexican NTC-RCDF, German DIN, Chinese GB, Indian IS ir kt.

Plieninių konstrukcijų jungčių ir elementų analizė

IDEA Statica Steel naudojama projektuojant plieninių konstrukcijų pavienius elementus, jų skerspjūvius, mazgus bei sujungimus, detales. Programa fukcionaliai išskaidyta į modulius, priklausomai nuo analizuojamų ir projektuojamų elementų, – mazgas, sija, kolona, rėmas ir t.t.

IDEA Statica Steel nėra tik pavienis programinis paketas, kur vartotojas aprašo geometriją, apkrovas ir kitą informaciją. Produktas turi BIM sąsajais su daugeliu programinių paketų. Sąsaja leidžia importuoti ne tik elementus (mazgus) bet ir jų apkrovas (įrąžas).

Naujos sąsajos su modeliavimo paketais Tekla Structures ir Advance Steel leidžia tiesiogiai kurti mazgus IDEA mazgų projektavimo modulyje eksportuojant iš CAD programinių paketų.

Plieninių konstrukcijų gamyba

Plieninių konstrukcijų gamyba, pagrįsta modelio pagrindu, greitesnė, efektyvesnė ir gali būti dalinai automatizuota. Konstrukcijų modelyje įkelta informacija gali būti tiesiogiai perduodama į CNC automatinius gamybos įrenginius, generuojami gamybos brėžiniai.

Logistikos bei montavimo informacija modelyje padeda planuoti ir valdyti gamybą. Naudojant mobilias priemones gamybos personalas gali tikrinti plieninių konstrukcijų kokybę gamybos procese.

Plieninių konstrukcijų montavimas

Programos Tekla Structures modelis leidžia vizualizuoti taip pat ir plieninių konstrukcijų montavimo eigą, parodant kiekvienos konstrukcijos statusą: projektavimas, gamyba, montavimas. Modelio pagalba taip pat gali vykti komunikacija su kitais projekto dalyviais.

Susikirtimų atradimas ir eliminavimas modelyje leidžia išvengti papildomų laiko bei kaštų sąnaudų projekto metu.

Naudojant mobiliąsias priemones statybos aikštelėje galima tikrinti konstrukcijų surinkimo kokybę.

Tekla knyga "Plieninių konstrukcijų montavimas"

Tekla sprendimai plieninių konstrukcijų projektavimui ir gamybai

Tekla webinaras anglų k.

Programinė įranga plieninių konstrukcijų projektavimui ir analizei

Naujausi straipsniai:

Artimiausi renginiai:

Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas”

Bir
23

Pradžia: 2022-06-23 16:00

Pabaiga: 2022-06-23 17:30