BIM vadovo iššūkiai: klaidų komunikacija

Lyginant su tradiciniu darbo modeliu, BIM metodika mažina projekto rengimo trukmę, o galutiniai rezultatai yra žymiai kokybiškesni. Tai savo ruožtu lemia didesnį produktyvumą, mažiau perdarymo darbų, konfliktų ir paskutinės minutės pakeitimų. Tačiau norint to pasiekti, būtinas efektyvus BIM koordinavimas ir BIM klaidų valdymas.

Skaityti daugiau

BIM kokybė ir komunikacija įmonėje „Sweco Lietuva“

Švedijos kapitalo inžinerijos, aplinkosaugos ir architektūros įmonė „Sweco Lietuva“– viena pirmųjų, pradėjusių teikti 3D projektavimo BIM aplinkoje paslaugas Lietuvoje, šie sprendimai padeda įmonei užtikrinti efektyvesnį ir kokybiškesnį projektavimo procesą. BIM vadovas Romas Girkontas pasakoja apie komunikaciją bei kokybės užtikrinimą sklandžiai įgyvendinant statybos projektus.

Skaityti daugiau

Kokybės užtikrinimas UAB „Merko Statyba“ projektuose

„Patikima programinė įranga yra įrankis, kuris padeda pasiekti tikslą“, - teigia Lukas Rimkus, UAB „Merko statyba“ BIM vadovas. Jis dalijasi savo patirtimi, kaip BIM metodika ir „Solibri“ programinė įranga padeda užtikrinti kokybę, sumažinti veiklos rizikas, taupyti išteklius bei užkirsti kelią klaidoms. Tai ypač svarbu tokiuose projektuose, kaip Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Skaityti daugiau

6 sąlygos sėkmingam 4D ir 5D įgyvendinimui: vien programinės įrangos neužtenka

Visų projekto dalyvių lūkesčiai didinti našumą ir mažinti išlaidas auga. Naujos technologijos ir sprendimai gali padėti optimizuoti darbus ir mažinti rizikas. Tačiau reikia suprasti, kad vien programinė įranga negali padėti. Taigi, ko reikia norint sėkmingai organizuoti statybos grafikus (4D) ir projekto įgyvendinimo biudžetą (5D) vienoje aplinkoje?

Skaityti daugiau