BIM vadyba

Nors BIM projektų Lietuvoje sparčiai daugėja, deja daugelyje BIM procesas stringa ir neduoda visos lauktos naudos, arba BIM naudojimas baigiasi projektavimo etape ir nenaudojamas statybos etape. Daugeliu atveju nusiviliama rezultatais ir susidaro nuomonė, kad BIM metodika nėra išbaigta, dėl to grįžtama prie senų darbo organizavimo metodų.

Teisingas BIM projekto organizavimas iš esmės padidina projekto efektyvumą, tačiau reikia suprasti galimas rizikas ir dažniausiai pasitaikančias klaidas. Inovacijos reikalauja naujų kompetencijų, todėl visi projekto dalyviai, įskaitant užsakovą, turi mokytis ir įtraukti į pirmuosius projektus praktiką turinčius profesionalius konsultantus.

BIM vadybos mokymai

BIM vadyba – praktinė statybos specialistų kompetencija ir naujų statybos vadybos metodikų taikymas. Siekdami pasidalinti mūsų kompanijos specialistų įgyta BIM vadybos patirtimi, organizuojame praktinius BIM vadybos mokymus.

Mokymų metu bus suteiktos bazinės žinios apie BIM vadybą, projekto organizavimą bei svarbiausius klausimus, nuo kurių priklauso BIM projekto sėkmė. Taip pat susipažinsite su BIM projekto organizavimo technologijoms.

Mokymai skirti:

  • projektų užsakovams;
  • projektų valdytojams;
  • BIM vadovams;
  • BIM koordinatoriams.

BIM vadybos mokymai įmonėms

Esant poreikiui organizuojame vidinius BIM vadybos mokymus įmonėse. Mokymų metu Jūsų įmonės darbuotojams bus suteiktos bazinės žinios apie BIM vadybą, projekto organizavimą bei svarbiausius klausimus, nuo kurių priklauso BIM projekto sėkmė.

Taip pat susipažinsite su BIM projekto organizavimo technologijoms. Mokymai orientuoti į praktinį BIM taikymą projektuose.

BIM vadybos paslaugos

BIM vadyba yra aktuali nuo projekto inicijavimo iki statinio perdavimo eksploatacijai. BIM projektus vykdančioms įmonėms tekiame šias paslaugas:

  • BIM konsultavimas;
  • BIM vadovo paslauga.

BIM projektuose atliekame aiškiai apibrėžtą rolę ir funkcijas.

Kokia vertę įmonei gali sukurti BIM projekto vadovas?

Nemokama mūsų specialistų konsultacija vebinare!

Programinė įranga BIM projektų valdymui

Susiję straipsniai:

BIM vadybos renginiai: