Individualūs Tekla Structures mokymai įmonėms

Derinama individualiai

Aprašymas

Individualūs Tekla Structures mokymai įmonėms- efektyviausia mokymo forma įmonės darbuotojų grupei.

Tekla mokymai įmonėms ir jų programa paruošiama individualiai pagal Jūsų poreikius, atsižvelgdami į konkrečios įmonės specifiką ir procesus. Tai gali būti ir bazinių žinių, leisiančių toliau sėkmingai dirbti Tekla Structures, suteikimas, ir darbuotojų įgūdžių lavinimas.

Dirbama su įmonės darbuotojų grupe, kuri mokymų metu gali aptarti kasdien iškylančius specifinius klausimus, ieškoma galimų sprendimų. Taip įgytos žinios pakeičia ne vieno darbuotojo, bet visos grupės tolimesnį darbą ir našumą.

  • Atliekame kliento poreikio analizę;
  • Sudarome ir pristatome programą;
  • Įvertiname mokymų efektyvumą;
  • Paruošiame užduotis tolimesnei savarankiškai praktikai.

Tekla Structures yra viena populiariausių statinių konstrukcijų modeliavimo priemonių pasaulyje, leidžianti dirbti produktyviau ir kokybiškiau. Tekla Structures gali padidinti specialisto efektyvumą iki 30% (kai kuriais atvejais ir daugiau).

Tinkami įrankiai gali padidinti ne tik darbo efektyvumą, bet ir motyvaciją, įsitraukimą bei pasitenkinimą darbu.

Mokymų vadovas:

Gediminas Galdikas
Intelligent BIM Solutions BIM konsultantas

Gediminas_Galdikas Intelligent BIM solutions IBIMsolutions

 

Tekla logo

Ištrauka iš straipsnio „Kiek kainuoja inžinieriaus darbas?“ apie programinės įrangos atsiperkamumą:

Kiek kainuoja Tekla Structures programinė įranga?

Tekla Structures yra viena populiariausių statinių konstrukcijų modeliavimo priemonių pasaulyje, leidžianti dirbti produktyviau ir kokybiškiau. Tekla Structures gali padidinti specialisto efektyvumą iki 30% (kai kuriais atvejais ir daugiau). Taigi, jei projekto dokumentacijos rengimas vienam inžinieriui užtrunka 1000 valandų, tai naudojant Tekla Structures – 700 valandų. Žinant specialisto valandos kainą įmonei (25 EUR), galime lengvai paskaičiuoti, kad Tekla Structures sutaupytų 7500- 9000 EUR.

Žinoma, diegimo procese produktyvumas yra mažas, ir prireikia laiko, kol specialistas gali dirbti visu pajėgumu. Tačiau išmokti dirbti su Tekla Structures neužima labai daug laiko: pabaigus bazinius mokymus, maždaug per tris mėnesius galima pasiekti vidutinio vartotojo, o po metų – įgudusio vartotojo lygį.

Susiję renginiai:

Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas“

Bir
23

Pradžia: 2022-06-23 16:00

Pabaiga: 2022-06-23 17:30