Parama Ukrainai

Visa širdimi palaikome Ukrainos žmones ir prisidedame prie paramos Ukrainai!

Finansinė parama

Prisidėdama prie Ukrainos žmonių kovos už laisvę, UAB „Intelligent BIM Solutions“ pervedė 30000 EUR paramos fondui Blue/Yellow, taip pat planuoja ir toliau teikti paramą. Labai kviečiame visus verslus ir visus žmones prisidėti bei remti ginkluotą Ukrainos pasipriešinimą, karius bei savanorius. Kiekvieno iš mūsų finansinė pagalba yra labai svarbi ir jos reikia vis labiau.

PARAMA BLUE YELLOW

WORK4EUROPE

Norėdami pagelbėti Ukrainos konstruktoriams įsidarbinti Lietuvoje, sukūrėme WORK4EUROPE platformą.

Čia nemokamai gali registruotis visi konstruktoriai, dirbantys ar norintys išmokti dirbti Tekla Structures programa. Besimokantiems organizuojame nemokamus profesionalius mokymus.

Visos Lietuvos įmonės, kurioms reikia Tekla Structures specialistų, gali nemokamai naudotis WORK4EUROPE duomenų baze, skelbti laisvas darbo vietas ir ieškoti darbuotojų.

Sankcijos

Ekonominės sankcijos Rusijai yra svarbus mechanizmas siekiant taikos. Mūsų svarbiausi partneriai (Trimble, Idea StatiCa, Nemetschek Group ir kt.) pasmerkė invaziją ir nebeteikia paslaugų Rusijoje ir Baltarusijoje. Mūsų įmonė taip pat sustabdė savo veiklą Baltarusijoje.

_______________________

Taip pat norime priminti, kad geriausiai dabar padėti galime toliau dirbdami savo kasdienius darbus. Todėl linkime visiems savo klientams ir partneriams išlikti tvirtiems šiais sudėtingais laikais.