„Sostinės konstruktoriai“ vadovas Julius Zareckas: darbuotojai- didžiausia įmonės vertė

UAB „Sostinės konstruktoriai“ jau vienuoliktus metus sėkmingai dirbanti konstrukcijų projektavimo įmonė. Įmonės vadovas Julius Zareckas pasakoja apie ilgamečius klientus, darbuotojų motyvaciją bei inovacijų svarbą savo darbe.

Kokybė užtikrina klientų pastovumą

Juliaus manymu, verslo sėkmę lemia efektyvus darbas ir nuolatinis tobulėjimas. Pagrindinė taisyklė imtis tik tiek projektų, kiek sugebės įvykdyti kokybiškai ir laiku. Tam reikia sąžiningai įvertinti turimus resursus ir galimybes. Sukaupta patirtis ir tikslas dirbti kokybiškai bei suteikiant daugiau vertės užsakovui užtikrina klientų pastovumą su kai kuriais bendradarbiaujama nuo pat įmonės įkūrimo, jau daugiau nei dešimt metų.

Darbdavio pozicija

Juliaus Zarecko teigimu, didžiausias „Sostinės konstruktoriai“ turtas darbuotojai, kurie tobulėja. Sklandi darbo pradžia užtikrinama supažindinant naujokus su įmonės standartais bei paruoštomis instrukcijomis. O įsiliejus į komandą, visada skatinimas noras toliau mokytis.

Darbas su pažangiomis projektavimo technologijomis taip pat viena pagrindinių sąlygų motyvuotiems inžinieriams.

Šios priežastys, draugiška atmosfera bei tvarus bei stabilus verslas leidžia išvengti dažnos darbuotojų rotacijos. Vadovas džiaugiasi, kad suformuota profesionali komanda siekia užsibrėžtų tikslų.

„SOSTINĖS KONSTRUKTORIAI“ PROJEKTAS: DAUGIABUČIAI GYVENAMIEJI NAMAI, VILNIUS. DARBO PROJEKTAS

Pažangūs projektavimo įrankiai

Efektyviam konstrukcijų projektavimui svarbi ne tik motyvuota komanda, bet ir šiuolaikiška programinė įranga. Todėl nuo pat verslo pradžios investuojama į technologijas, padedančias dirbti kokybiškiau ir greičiau.

Tik įkūrus projektavimo įmonę, „Sostinės konstruktoriai“ įsigijo modeliavimo programinę įrangą Tekla Structures. Vėliau sekė konstrukcinės analizės programinė įranga Dlubal RFEM ir programinė įranga Idea StatiCa, skirta jungčių projektavimui. Juliaus Zarecko teigimu, specializuota programinė įranga leido pagerinti projektų kokybę ir projektavimo greitį: “jei vertintume techninį ir darbo projektą, darbo greitis mažiausiai padvigubėja”.

Darbu pažangiomis technologijomis džiaugiasi ir įmonės darbuotojai. Tinkami įrankiai didina ne tik darbo efektyvumą, bet ir įsitraukimą bei pasitenkinimą.

„SOSTINĖS KONSTRUKTORIAI“ PROJEKTAS: MOKSLO PASKIRTIES PASTATAS VILNIAUS R. SAV. TECHNINIS DARBO PROJEKTAS

„„Sostinės konstruktoriai“ užsitarnavo gerą vardą rinkoje, nes turi reikiamą patirtį, darbo braižą ir kultūrą. Labai džiaugiamės tokiais sėkmingais mūsų klientais“ – teigia Ernestas Beržanskis, UAB “Intelligent BIM Solutions” vadovas.