4D 5D BIM

Efektyvus statybos projekto planavimas: 4D BIM

Didėjantis poreikis statybos projektus įgyvendinti efektyviai ir optimaliai verčia galvoti, kaip pakeisti tradicinius ir dažnai neefektyvius projekto organizavimo metodus. Reikia diskutuoti ne tik apie projekto rengimą 3D aplinkoje, bet integruotą BIM projektavimo ir statybos procesą. 4D BIM ir 5D BIM gali padėti visapusiškai optimizuoti darbus, mažinti rizikas, valdyti sąnaudas ir optimizuoti statybos vykdymo terminus.

Skaityti daugiau
BIM Statybos aikštelėje

BIM Statybos aikštelėje

BIM Statybos Forumas 2015 įvyko Vasario 4 d., 2015. Forumo metu didžiausias dėmesys skirtas statybos procesų valdymui ir BIM technologijoms, galinčioms padidinti statybos procesų efektyvumą. Forumo metu svečias iš Suomijos, bendrovės Rakennuslordi Oy  BIM projektų vadovas Ojala Jouni pasidalino BIM technologijų pritaikymo patirtimi.

Skaityti daugiau
Statybos projektų planavimo metodika Location Based Management

Statybos projektų planavimo metodika Location Based Management

Statybos projektų įgyvendinimas yra ilgas ir kompleksinis procesas, kuris dėl daugelio vidaus ir išorės faktorių tampa vis sunkiau valdomas. Atsirandantys pakitimai diktuoja sąlygas projekto organizatoriams reaguoti į susidariusią situaciją ir atitinkamai koreguoti projektą, jo organizavimą, kad būtų patenkinami vartotojų lūkesčiai, nauji standartai ar rinkos poreikiai. Siekiant efektyviai valdyti statybos procesą būtina naudoti šiuolaikines projekto planavimo ir valdymo metodikas, viena tokių – Located Based Management.

Skaityti daugiau