„Dlubal RFEM“ konstrukcijų projektavimo programinė įranga: konkurencinis pranašumas ir didesnė vertė užsakovams

„Dlubal RFEM“ konstrukcijų projektavimo programinė įranga: konkurencinis pranašumas ir didesnė vertė užsakovams

Kiekvienos šiuolaikinės konstrukcijų projektavimo įmonės pagrindas – specialistai ir programiniai įrankiai. Per daugiau nei dešimt metų sukaupta patirtis ir noras dirbti kitaip – moderniau, kokybiškiau, suteikiant daugiau vertės užsakovui – lėmė naujo konstruktorių biuro „Sostinės konstruktoriai” atsiradimą. Vienas pirmųjų klausimų, kurį sprendėme, buvo programinės įrangos pasirinkimas. Koks programinis įrankis nevaržys mūsų jaunatviškos komandos veržlumo, leis kokybiškiau ir greičiau projektuoti konstrukcijas bei įgyti konkurencinį pranašumą?

Skaityti daugiau
“Dlubal Info days” seminaras konstruktoriams (video medžiaga)

„Dlubal Info days“ seminaras konstruktoriams (video medžiaga)

Šių metų gruodžio 2 d. Vilniuje vyko seminaras konstruktoriams „Dlubal Info days“.  Seminaro metu buvo gilintąsi į BIM programinės įrangos Dlubal RFEM galimybes, funkcijas ir ypatumus. Seminaro medžiagą pristatė patyrę pastato konstrukcinės dalies ir Dlubal RFEM programinės įrangos specialistai: Walter Rustler, Paul Kieloch ir Arvydas Kublickas. 

Skaityti daugiau

Pastato informacinis modeliavimas ir programinė įranga konstrukcijų analizei: sėkmingi duomenų keitimosi scenarijai

Pastato informacinis modeliavimas - vienas iš svarbiausių klausimų statybų programinės įrangos pramonėje. Šis procesas nėra naujas, ir jau visiems gerai žinomas faktas, kad patikimas ankstyvų projekto etapų planavimas turi žymų teigiamą poveikį visai projekto kainai. 3D modeliai plieno statybų pramonėje naudojami jau daugiau nei 20 metų - automatiškai kuriami gamybai reikalingi 2D dokumentai arba susiję NC duomenys gali būti tiesiogiai siunčiami į automatinius gamybos įrenginius.

Skaityti daugiau