Idea statica STEEL intelligent bim solutions software

Programinė įranga IDEA StatiCa Steel

IDEA Statica Steel naudojama projektuojant plieninių konstrukcijų pavienius elementus, jų skerspjūvius, mazgus bei sujungimus, detales.

Programa fukcionaliai išskaidyta į modulius, priklausomai nuo analizuojamų ir projektuojamų elementų, – mazgas, sija, kolona, rėmas ir t.t.

Kodėl IDEA StatiCa Steel?

Programa IDEA Statica Steel plieninių jungčių ir elementų analizei ir skaičiavimui naudoja CBFEM (angl. – Component-Based Finite element model) metodą, leidžiantį lengvai ir tiksliai projektuoti sudėtingiausius mazgus.

Naujasis metodas plieninių jungčių ir elementų analizę atlieka vos per keletą minučių.

Projektavimas naudojant CBFEM metodą

CBFEM (Component-Based Finite element model) – tai komponentais pagrįstas baigtinių elementų modelio metodas, sukurtas kompanijos IDEA RS ir   FCE CTU Prague ir FCE BUT Brno universitetų.

CBFEM metodas pagrįstas baigtinių elementų analize, leidžiančia atlikti tikslesnę plieninių jungčių analizę, nepriklausomai nuo jos sudėtingumo.

IDEA StatiCa Steel integracija

Plienines jungtis analizei galima importuoti iš programinių paketų: Robot, Revit, MIDAS Civil + Gen, STAAD.Pro, SAP 2000, Scia Engineer, RFEM, RSTAB,  AxisVM, ConSteel ir kt.

Integruojant IDEA StatiCa Steel su programa Tekla Structures galima eksportuoti ir perduoti projektuojamų jungčių duomenis į gamybos etapą.

Lyginamoji plieninių jungčių analizė

CBFEM yra naujas plieninių jungčių analizės ir projektavimo metodas. Komponentų modeliai yra lyginami su baigtinių elementų modeliais. Knygoje pristatomi lyginamosios plieninių jungčių analizės tyrimai. Atliekami suvirintų, varžtinių ir kolonų jungčių tyrimai.

Kiekvieno lyginamojo tyrimo atveju pateikiama užduotis, analitinio modelio pagal standartą EN 1993-1-5 analizės rezultatai, eksperimentinių ir skaičiavimo tyrimų rezultatai.

idestatica knyga plieniniu elementu projektavimas

Programos IDEA StatiCa webinarai

Webinarai anglų k.

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

Artimiausi renginiai:

Trimble Connect mokymai- dirbtuvės Tekla vartotojams

BIM komunikacijos ir bendradarbiavimo platforma Trimble Connect

Sau
29

Pradžia: 2020-01-29 09:00

Pabaiga: 2020-01-29 12:00

Vieta: ŽALGIRIO VERSLO CENTRAS

Adresas: Žalgirio g. 88, Vilnius
09303 Lietuva

Tekla Structures atviri mokymai Kaune

Kov
17
Kov
26

Pradžia: 2020-03-17 09:00

Pabaiga: 2020-03-26 16:00