Dlubal-RFEM5-software-intelligent bim solutions ibimsolutions

Programinė įranga Dlubal RFEM

Konstrukcinės analizės programinė įranga Dlubal RFEM leidžia greitai bei lengvai modeliuoti ir skaičiuoti 3D ir 2D pastatus, susidedančius iš plokščių, sienų ir kitų elementų.

Dlubal RFEM 5 turi daugelį tarptautinių sertifikatų: American AISC, ACI, Eurocodes, Canadian CSA, British BS, Australian AS, Mexican NTC-RCDF, German DIN, Chinese GB, Indian IS ir kt.

Konstrukcijų analizė ir projektavimas

 • Analizuojamos ir projektuojamos konstrukcijos nevaržomos geometrinių parametrų, tai yra galima modeliuoti įvairiausius kūnus, tūrius ir t.t.
 • Dlubal sėkmingai naudojama “kitų” konstrukcijų projektavimui, tai yra mašinų ar technologinės įrangos ar net stiklo konstrukcijoms.
 • Unikalūs konstrukcijų ir apkrovų generatoriai, galimybės atlikti tiesinę ir netiesinę analizę.
 • Didelės informacijos pateikimo galimybės, galima nevaržomai konfigūruoti skaičiavimų ataskaitas (lentelių dydžiai, informacijos pateikimo kiekiai, grafikai, schemos). Yra galimybė pateikti inžinerinių skaičiavimų ataskaitas lietuvių kalba.
 • Dlubal sistema turi dvipusias sąsajas su AutoCad, Tekla, Revit bei kitomis programomis.
 • Intuityvi vartotoja sąsaja, greitai išmokstama.

Plieninių konstrukcijų skaičiavimas ir analizė

Struktūrinės analizės programine įranga Dlubal RFEM skirta optimalių plieninių konstrukcijų projektavimui, skaičiavimui ir analizei: pastatų, tiltų, silosų, kranų, bokštų ir kitų paskirčių konstrukcijoms.

Analizuojamos ir projektuojamos konstrukcijos nevaržomos geometrinių parametrų, tai yra galima modeliuoti įvairiausius kūnus, tūrius ir t.t.

Dlubal RFEM ir RSTAB atitinka daugelį tarptautinių sertifikatų: American AISC, ACI, Eurocodes, Canadian CSA, British BS, Australian AS, Mexican NTC-RCDF, German DIN, Chinese GB, Indian IS ir kt.

Gelžbetoninių konstrukcijų projektavimas ir analizė

Struktūrinės analizės programine įranga Dlubal skirta gelžbetoninių konstrukcijų projektavimui, skaičiavimui ir analizei: pastatams, sienoms, perdangoms, kolonoms, sijoms ir kitoms gelžbetoninėms konstrukcijoms.

Analizuojamos ir projektuojamos konstrukcijos nevaržomos geometrinių parametrų, tai yra galima modeliuoti įvairiausius kūnus, tūrius ir t.t.

Programa Dlubal RFEM atitinka daugelį tarptautinių sertifikatų: American AISC, ACI, Eurocodes, Canadian CSA, British BS, Australian AS, Mexican NTC-RCDF, German DIN, Chinese GB, Indian IS ir kt.

Stiklo fasadų projektavimas ir analizė

Programa Dlubal RFEM leidžia projektuoti, skaičiuoti bei analizuoti metalo-stiklo konstrukcijas. Duomenų bazėje yra beveik visi rinkoje parduodami stiklų tipai.

Stiklo konstrukcijos, analizuojamos programoje Dlubal RFEM, gai būti tvirtinamos linijomis arba mazgais. Rezultate apskaičiuojamas paviršiaus ar visos konstrukcijos įtempimai.

Medinių konstrukcijų projektavimas ir analizė

Baigtinių elementų programos RSTAB ir RFEM medinių konstrukcijų projektavimo įrankiai yra gerai žinomi daugeliui pasaulio projektuotojų, dirbančių su medinėmis konstrukcijomis. Šios programos leidžia projektuoti strypines konstrukcijas iš masyvios medienos, klijuotos medienos, sudėtinio skerspjūvio medines konstrukcijas, leidžiant įvertinti skerspjūvio sluoksnių jungties standumą. RFEM programos aplinkoje galima projektuoti medinių sluoksniuotų plokščių (CLT) konstrukcijas. Taip pat, RSTAB ir RFEM siūlo platų medinių konstrukcijų mazgų projektavimo įrankių pasirinkimą. Dlubal RSTAB ir RFEM programų pagalba lengvai projektuojami įvairūs statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, tiltai, bokštai ir kt.

Dlubal RFEM papildiniai

Programa Dlubal RFEM taip pat turi papildinius ir kitų konstrukcijų projektavimui bei analizei:

 • Pramoninė inžinerija
 • Mechanika
 • Grafinė aplinka ir duomenų mainai
 • Dinaminė analizė
 • Vamzdynai, tiltai, bokštai, elektrinės, laikinos kostrukcijos, pastoliai ir t.t.

Next Previous Klientų atsiliepimai

Programos Dlubal RFEM pristatymas

Webinaras anglų k.

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

Plieninių kosntrukcijų projektavimas

Vebinaras „Plieninių konstrukcijų projektavimas pagal EC3. Pirma dalis“

Kviečiame žiūrėti vebinaro „Plieninių konstrukcijų projektavimas pagal EC3“ video įrašą.

„Dlubal RFEM“ konstrukcijų projektavimo programinė įranga: konkurencinis pranašumas ir didesnė vertė užsakovams

„Dlubal RFEM“ konstrukcijų projektavimo programinė įranga: konkurencinis pranašumas ir didesnė vertė užsakovams

Kiekvienos šiuolaikinės konstrukcijų projektavimo įmonės pagrindas – specialistai ir programiniai įrankiai. Per daugiau nei dešimt …

Susiję renginiai:

Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas”

Bir
23

Pradžia: 2022-06-23 16:00

Pabaiga: 2022-06-23 17:30