Dlubal-RFEM5-software-intelligent bim solutions ibimsolutions

Programinė įranga Dlubal RFEM

Konstrukcinės analizės programinė įranga Dlubal RFEM leidžia greitai bei lengvai modeliuoti ir skaičiuoti 3D ir 2D pastatus, susidedančius iš plokščių, sienų ir kitų elementų.

Dlubal RFEM 5 turi daugelį tarptautinių sertifikatų: American AISC, ACI, Eurocodes, Canadian CSA, British BS, Australian AS, Mexican NTC-RCDF, German DIN, Chinese GB, Indian IS ir kt.

Konstrukcijų analizė ir projektavimas

 • Analizuojamos ir projektuojamos konstrukcijos nevaržomos geometrinių parametrų, tai yra galima modeliuoti įvairiausius kūnus, tūrius ir t.t.
 • Dlubal sėkmingai naudojama “kitų” konstrukcijų projektavimui, tai yra mašinų ar technologinės įrangos ar net stiklo konstrukcijoms.
 • Unikalūs konstrukcijų ir apkrovų generatoriai, galimybės atlikti tiesinę ir netiesinę analizę.
 • Didelės informacijos pateikimo galimybės, galima nevaržomai konfigūruoti skaičiavimų ataskaitas (lentelių dydžiai, informacijos pateikimo kiekiai, grafikai, schemos). Yra galimybė pateikti inžinerinių skaičiavimų ataskaitas lietuvių kalba.
 • Dlubal sistema turi dvipusius ryšius su AutoCad, Tekla bei Revit (ir kitomis programomis).
 • Intuityvi vartotoja sąsaja (modeliuojama aplinkoje analogiškoje Autodesk Autocad aplinkai), greitai išmokstama.

Plieninių konstrukcijų skaičiavimas ir analizė

Struktūrinės analizės programine įranga Dlubal RFEM skirta optimalių plieninių konstrukcijų projektavimui, skaičiavimui ir analizei: pastatų, tiltų, silosų, kranų, bokštų ir kitų paskirčių konstrukcijoms.

Analizuojamos ir projektuojamos konstrukcijos nevaržomos geometrinių parametrų, tai yra galima modeliuoti įvairiausius kūnus, tūrius ir t.t.

Dlubal RFEM ir RSTAB atitinka daugelį tarptautinių sertifikatų: American AISC, ACI, Eurocodes, Canadian CSA, British BS, Australian AS, Mexican NTC-RCDF, German DIN, Chinese GB, Indian IS ir kt.

Gelžbetoninių konstrukcijų projektavimas ir analizė

Struktūrinės analizės programine įranga Dlubal skirta gelžbetoninių konstrukcijų projektavimui, skaičiavimui ir analizei: pastatams, sienoms, perdangoms, kolonoms, sijoms kt. gelžbetoninėms konstrukcijoms.

Analizuojamos ir projektuojamos konstrukcijos nevaržomos geometrinių parametrų, tai yra galima modeliuoti įvairiausius kūnus, tūrius ir t.t.

Programa Dlubal RFEM atitinka daugelį tarptautinių sertifikatų: American AISC, ACI, Eurocodes, Canadian CSA, British BS, Australian AS, Mexican NTC-RCDF, German DIN, Chinese GB, Indian IS ir kt.

Stiklo fasadų projektavimas ir analizė

Programa Dlubal RFEM leidžia projektuoti, skaičiuoti bei analizuoti metalo-stiklo konstrukcijas. Duomenų bazėje yra įkelti beveik visi rinkoje komerciškai parduodami stiklų tipai.

Stiklo konstrukcijos, analizuojamos programoje Dlubal RFEM, gai būti tvirtinamos linijomis arba mazgais. Rezultate apskaičiuojamas paviršiaus paviršiaus ar visos konstrukcijos įtempimai.

Dlubal RFEM papildiniai

Programa Dlubal RFEM taip pat turi papildinius ir kitų konstrukcijų projektavimui bei analizei:

 • Medžio konstrukcijos
 • Pramoninė inžinerija
 • Mechanika
 • Grafinė aplinka ir duomenų mainai
 • Dinaminė analizė

Programos Dlubal RFEM pristatymas

Webinaras anglų k.

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

Susiję renginiai:

Online seminaras „Trimble Connect naudojimo pavyzdžiai rangovams“

BIM komunikacijos ir bendradarbiavimo platforma Trimble Connect

Sau
14

Pradžia: 2021-01-14 13:00

Pabaiga: 2021-01-14 14:00

Vebinaras „Integruotas plieninių konstrukcijų projektavimas“

Sau
28

Pradžia: 2021-01-28 16:00

Pabaiga: 2021-01-28 17:30