Nemokamos IFC peržiūros (IFC viewer) programos

Kas yra IFC formatas ir kam jis reikalingas?

Statybų sektoriaus skirtingų sričių specialistai (architektai, projektuotojai, inžinieriai, projekto valdytojai ir t.t) naudoja skirtingą bei jų specifinėms užduotims labiausiai tinkamą programinę įrangą. Naudojant skirtingą programinę įrangą, iškyla iššūkių dalinantis informacija su visais projekto dalyviais. Visgi sėkmingam BIM projekto įgyvendinimui būtini sklandūs duomenų mainai, atsižvelgiant į BIM reikalavimus ir standartus.

Todėl asociacija „buildingSMART“ sukūrė atvirą duomenų modelio failo formatą IFC (angl. Industry Foundation Classes). Nepriklausomas ir universalus duomenų mainų standartas leidžia saugoti modelio informaciją ir keistis jo duomenimis tarp skirtingų programinių įrangų. Nepriklausantis nuo jokio programinės įrangos kūrėjo, IFC palengvina integraciją architektūros, inžinerijos ir statybos pramonėje. („buildingSMART sertifikuotų programinės įrangos tiekėjų ir jų produktų, tinkamai importuojačių ir eksportuojančių IFC, sąrašą galite rasti: https://www.buildingsmart.org/compliance/software-certification/certified-software/

Nemokamos IFC peržiūros programos (IFC viewer) leis Jums lengvai peržiūrėti BIM modelių informaciją bei atlikti kitas funkcijas (sujungti, palyginti, išsaugoti, filtruoti informaciją ir kt.)

Trimble Connect for Desktop- pažangus įrankis informatyvių 3D modelių peržiūrai (3D viewer)

Sukurta pažangi TrimBIM technologija suteikia galimybę greitai peržiūrėti detalius ir informatyvius skaitmeninius – informacinius modelius.

Įrankis skirtas ne tik modelių peržiūrai, bet ir informacijos panaudojimui skirtinguose etapuose. Turite galimybę atlikti kolizijų patikrą, kurti kiekių ataskaitas, naudoti modelio elementų statusų kontrolės įrankį – tai pagrindiniai įrankiai kasdieninių procesų efektyvinimui.

Dokumentų priskyrimo elementams funkcija leidžia padaryti 3D modelį dar informatyvesniu. Atitinkamiems elementams pridėkite aktualius dokumentus (garantinius raštus, naudojimo instrukcijas ir pan.) ir taip palengvinkite pastato eksploataciją.

Kaip atsisiųsti Trimble Connect for Desktop

„Solibri Anywhere“

„Solibri Anywhere“- nemokamas įrankis, skirtas modelių peržiūrai ir išsaugojimui.

Kokybiška informacija lengvai prieinama visiems projekto dalyviams.

 

Detali video instrukcija, kaip atsiųsti ir instaliuoti Solibri Anywhere.

 

BIMcollab ZOOM- greitesnė bei išmanesnė nemokama IFC peržiūra

BIMcollab ZOOM leidžia peržiūrėti, rasti, vizualizuoti ir komunikuoti informaciją sinchronizuotame BIM modelyje.

Sklandi navigacija, lengva paieška, intuityvus filtravimas. Galima pateikti komentarus, pridėti tekstus, rodykles, žymes, paskirti atsakingus komandos narius, tvarkyti nuosavybes.

Aiškesnei komunikacijai leidžia skirtingomis spalvomis pažymėti komponentus, atsižvelgiant į jų savybes, galimas automatinis komponentų nuspalvinimas.

Cadmatic eBrowser

Cadmatic eBrowser leidžia vartotojui peržiūrėti 3D modelį, sujungti modelius į vieną arba palyginti kelis modelius. Galima patikrinti susikirtimus, lengva rasti ir patikrinti išsamią informaciją apie bet kurį objektą, gauti matmenis, taip pat pridėti žymėjimų, pastabų, komentarų apie modelį ar konkrečias dalis.

Norint peržiūrėfi modelį „eBrowser“, nebūtina projektavimo programinės įrangos patirtis.

Video instrukcija, kaip atsiųsti ir instaliuoti Cadmatic eBrowser.

DDS-CAD Viewer

DDS-CAD Viewer- nemokamas įrankis, naudojamas BIM modelių peržiūrai, analizei, jungimui.

  • Peržiūrėkite, patikrinkite, redaguokite arba kurkite IFC, BCF, gbXML ir DWG failus
  • Intuityvios 3D navigacijos parinktys
  • Susikirtimų paieška
  • Vizualūs filtrai, skirti modelio informacijos analizei
  • Integruotas BCF vadovas
  • Pažangus IFC duomenų interpretavimas

Vebinaras „Nemokami IFC peržiūros (IFC viewer) įrankiai“

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

Susiję renginiai:

Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas”

Bir
23

Pradžia: 2022-06-23 16:00

Pabaiga: 2022-06-23 17:30