Trimble Connect for desktop

Tekla BIMsight keičia Trimble Connect for Desktop

Trimble koorporacija jau kurį laiko nebevysto daugelio naudojamo ir mėgstamo produkto „Tekla BIMsight“ ir jį keičia „Trimble Connect for Desktop“.

„Trimble Connect for Desktop“ yra nemokama programinė įranga, turinti daugumą „Tekla BIMsight“ funkcijų. „Trimble Connect“ ne tik išlaikys „Tekla BIMsight“ funcionalumą, bet bus nuolat atnaujinama ir vystoma.

Nors „Tekla BIMsight“ dar veikia, tačiau ji nebus toliau plėtojama. Todėl patariame pasiruošti pokyčiams iš anksto ir užtikrinti sklandų darbo procesą.

„Trimble Connect“ yra viena iš nemokamų IFC peržiūros programų (IFC viewer). Daugiau apie IFC ir nemokamas IFC peržiūros programas.

 

1. Atsisiųskite „Trimble Connect for Desktop“

 

Jei turite „Trimble Identity“ paskyrą, atsisiųskite „Trimble Connect for Desktop“. Įdiekite programą į savo įrenginį. Paleidę programą, prisijunkite naudodami savo paskyrą.

 

2. Susikurkite „Trimble Identity“ paskyrą

Jei neturite, sukurkite savo „Trimble Identity“ paskyrą. Paskyros sukūrimas užtrunka kelias sekundes. Sukūrę savo paskyrą,  suaktyvinkite ją paspaudę nuorodą atsiųstame el. laiške.

 

 

 

3. Perkelkite savo „BIMsight“ projektus

„Tekla BIMsight“ projektus galima lengvai ir greitai perkelti į „Trimble Connect“. Pirmiausia išsaugokite „BIMsight“ projektus kaip paketą, tada galėsite lengvai nuvilkti (drag) šį išsaugotą failą į  „Trimble Connect“. (Tai įmanoma tik programos Desktop versijoje).

 

4. Naudokitės „Trimble Connect“ programa

Trumpai susipažinkite su programos galimybėmis. Jei kyla klausimų apie programą, funkcionalumą ar kt., nedvejodami susisiekite su mumis.

„Trimble Connect“- pažangus įrankis informatyvių 3D modelių peržiūrai (3D viewer)

  • TECHNOLOGIJA. Sukurta pažangi TrimBIM technologija suteikia galimybę peržiūrėti detalius ir informatyvius skaitmeninius – informacinius modelius greitai ir be pašalinių trikdžių.
  • FUNKCIONALUMAS. Įrankis skirtas ne tik modelių peržiūrai, bet ir informacijos panaudojimui skirtinguose etapuose. Turite galimybę atlikti susikirtimų patikrą, kurti kiekių ataskaitas, naudoti modelio elementų statusų kontrolės įrankį – tai pagrindiniai įrankiai kasdieninių procesų efektyvinimui.
  • DOKUMENTACIJA. Dokumentų priskyrimo elementams funkcija leidžia padaryti 3D modelį dar informatyvesniu. Atitinkamiems elementams pridėkite aktualius dokumentus (garantinius raštus, naudojimo instrukcijas ir pan.), taip palengvinant pastato eksploataciją.

 

 

Susiję straipsniai