Tekla model sharing intelligent bim solutions software

Programinė įranga Tekla Model Sharing

Programa Tekla Model Sharing – tai inovatyvus BIM įrankis, leidžiantis projekto komandai dirbti viename modelyje „online” ir „offline” režimais, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos.

Programa leidžia patikimai išsaugoti informaciją- ji perduodama koduota. Modelio duomenys yra saugomi kiekvieno komandos nario kompiuteryje ir po paskutinių pakeitimų sinchronizuojami per Tekla Model Sharing, kuri paremta debesų kompiuterija.

Vartotojai pasiekia servisą tiesiogiai iš Tekla Structures, todėl nereikia jokių papildomų parsisiuntimų.

Bendradarbiavimas naudojant Tekla Model Sharing

Integruotas konstrukcijų projektavimas, gamyba ir statyba nulemia efektyvesnį visą statybos procesą. Tekla Model Sharing leidžia projekto dalyviams bendradarbiauti viename modelyje.

Kiekvienas projekto dalyvis gali ne tik naudotis modelio informacija, bet ir kurti ar atnaujinti modelio duomenis.

Duomenų sinchronizavimas modelyje užtikrina bendradarbiavimo galimybes.

Projekto komandos formavimas

Projekto įgyvendinimui dažnai būtina susieti skirtingas produktų grupės (surenkamos gelžbetonio konstrukcijos, betonas, plienas, fasadinės stiklo konstrukcijos), pradedant pasiūlymo ruošimo etapu ir baigiant montavimu. Taip pat būtina užtikrinti projekto įgyvendinimo terminus, todėl projekte turi būti numatoma galimybė naudoti papildomus darbo resursus.

Naudojant programą Tekla Model Sharing išplečiamos projekto komandos formavimo galimybės. Į projekto komandą bet kuriame projekto vystymo etape gali būti įtraukiami ir subrangovai. Jiems suteikiama galimybe integruotai dirbti iš bet kurios vietos.

Tekla Model Sharing privalumai didėja augant projekto dydžiui.

Programinė įranga Tekla Model Sharing

Tekla Model Sharing darbo eiga

Tekla Model Sharing yra vienintelė dalijimosi BIM modeliu technologija, kuri leidžia dirbti be interneto prieigos. Taip yra pastebimai sutaupoma laiko, nes saugojimas, brėžinių kūrimas ir numeracija neįtakoja kitų vartotojų.

Tai leidžia daug greičiau keistis informacija, parengiami geresni sprendimai užsakovui. Projektų vykdymui užtrunkama mažiau laiko.

Programinė įranga Tekla Model Sharing

Programinės įrangos Tekla Model Sharing pristatymas

Webinaras anglų k.

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

BIM vadybos renginiai:

Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas”

Bir
23

Pradžia: 2022-06-23 16:00

Pabaiga: 2022-06-23 17:30