Tekla model sharing intelligent bim solutions software

Programinė įranga Tekla Model Sharing

Programa Tekla Model Sharing – tai inovatyvus BIM įrankis, leidžiantis projekto komandai dirbti viename modelyje „online“ ir „offline“ režimais, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos.

Programa leidžia patikimai išsaugoti informaciją, ji perduodama koduota: modelio duomenys yra saugomi kiekvieno komandos nario kompiuteryje ir po paskutinių pakeitimų sinchronizuojami per Tekla Model Sharing, paremtą debesų kompiuterija.

Vartotojai pasiekia servisą tiesiogiai iš Tekla Structures, taigi nereikia jokių papildomų parsisiuntimų.

Bendradarbiavimas naudojant Tekla Model Sharing

Integruotas konstrukcijų projektavimas, gamyba ir statyba užtikrina efektyvesnį statybos procesą. Tekla Model Sharing leidžia projekto dalyviams bendradarbiauti viename modelyje.

Naudojant Tekla Model Sharing kiekvienas projekto dalyvis gali kurti ir atnaujinti modelio informaciją, ne tik jais naudotis.

Bendradarbiavimo galimybė užtikrinama dėka ypatingo duomenų sinchronizavimo modelyje.

Projekto komandos formavimas

Projekto įgyvendinimui dažnai būtina susieti skirtingas produktų grupės (surenkamos gelžbetonio konstrukcijos, betonas, plienas, fasadinės stiklo konstrukcijos), pradedant pasiūlymo ruošimo etapu ir baigiant montavimu. Taip pat būtina užtikrinti projekto įgyvendinimo terminus, todėl projekte turi būti numatoma galimybė pritraukti papildomus darbo resursus.

Naudojant programą Tekla Model Sharing išplečiamos projekto komandos formavimo galimybės. Į projekto komandą gali būti įtraukiami ir subrangovai, bet kuriame projekto vystymo etape su galimybe integruotai dirbti iš bet kurios vietos.

Tekla Model Sharing privalumai didėja augant projekto dydžiui.

Programinė įranga Tekla Model Sharing

Darbo rėžimai su Tekla Model Sharing

Tekla Model Sharing yra vienintelė dalijimosi BIM modeliu technologija, kuri leidžia dirbti be interneto prieigos. Taip yra pastebimai sutaupoma laiko, nes saugojimas, brėžinių kūrimas ir numeracija neįtakoja kitų vartotojų.

Tai leidžia daug greičiau keistis informacija, parengiami geresni sprendimai užsakovui. Projektų vykdymui užtrunkama mažiau laiko.

Programinė įranga Tekla Model Sharing

Programinės įrangos Tekla Model Sharing pristatymas

Webinaras anglų k.

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

BIM vadybos renginiai:

Trimble Connect mokymai- dirbtuvės Tekla vartotojams

BIM komunikacijos ir bendradarbiavimo platforma Trimble Connect

Sau
29

Pradžia: 2020-01-29 09:00

Pabaiga: 2020-01-29 12:00

Vieta: ŽALGIRIO VERSLO CENTRAS

Adresas: Žalgirio g. 88, Vilnius
09303 Lietuva

Tekla Structures atviri mokymai Kaune

Kov
17
Kov
26

Pradžia: 2020-03-17 09:00

Pabaiga: 2020-03-26 16:00