Programinė įranga Tekla Structures

Tekla Structures yra programinė įranga, skirta modeliuoti pastatų konstrukcijas BIM aplinkoje. Programos pagalba informacinis pastato konstrukcijų modelis pradedamas kurti koncepcijos stadijoje, vystomas projektavimo metu bei gali būti naudojamas gamybos bei statybos etapų metu.

Projekto dokumentacija- brėžiniai, medžiagų žiniaraščiai-  generuojami tiesiai iš modelio. Modelio informacija gali būti tiesiogiai perduodama į automatizuotus konstrukcijų gamybos įrenginius.

Konstrukcijų modeliavimas Tekla Structures

Tekla Structures programinės įrangos BIM modeliai suteikia tikslią, patikimą bei detalią informaciją, reikalingą sėkmingam Statinio Informaciniam Modeliavimui ir konstrukcijų įgyvendinimui.

Tekla Structures konstrukciniai modeliai – sklandesnis Jūsų įmonės darbo procesas. Galite kurti modelius naudodami visas medžiagas ir sudėtingiausias konstrukcijas – tik jūs nubrėžiate ribas. Tekla Structures klientai naudoja šia programinę įrangą stadionų, pakrančių, gamyklų, gyvenamųjų pastatų, tiltų ir dangoraižių modelių konstravimui.

Tekla Structures yra vienas programinės įrangos sprendimas su skirtingomis konfigūracijomis, pritaikytomis skirtingiems vartotojų poreikiams. Tekla Structures turi 30 lokalizuotų aplinkų ir 14 vartotojo sąsajų kalbų – lengva naudotis ir įdiegti programinę įrangą visame pasaulyje. Norint programą galima optimizuoti ir pagal savo specifinius poreikius. Lengva praplėsti ir padidinti Tekla galimybes per API (aplikacijų programavimo sąsajos). Atvirojo kodo standartai Open BIM leidžia bendradarbiauti bei integruoti kitų tiekėjų sprendimus ar gamybos įrenginius.

Konstruodami naudokite visas medžiagas. Projektuokite didžiausias, sudėtingiausias konstrukcijas. Sukurkite tikslų konstrukcinį modelį. Valdykite tikslią informaciją visuose etapuose, nuo projektavimo iki statybos aikštelės.

Tekla Structures statyboje

Tekla programinė įranga užtikrina galimybę koordinuoti statybos darbus, medžiagų kiekius bei įkainius, planuoti statybos procesą bei jo nuoseklumą. Pastato statybos informacija yra tiksli, išsami ir aktuali.

Tekla programinė įranga padeda statybos rangovams valdyti riziką ir sėkmingai planuoti statybos procesą. Tai galimybė iš anksto numatyti artėjančias problemas bei jų išvengti, užtikrinti projektų įgyvendinimą laiku bei sumažinti perdarymų skaičių. Statybos ir planavimo procesai nuo pasirengimo iki įvykdymo stadijos tampa efektyvesni.

Su Tekla Jūs galite sukurti informatyvius statybos modelius, nepriklausomai nuo duomenų failų apimties ar kompleksiškumo. Programinėje įrangoje numatyti įrankiai projekto peržiūrai bei analizei.

Plieninių konstrukcijų gamyba naudojant Tekla Structures

Dirbant su Tekla, plieninių konstrukcijų užsakymo, gamybos bei surinkimo procesai tampa maksimaliai integruoti bei efektyvūs.

Integruojamos architektūrinė, konstrukcinė, gamybos planavimo projekto dalys. Tekla Structures pagalba Jūs galite sukurti bet kokio sudėtingumo detalizuotus 3D plieninių konstrukcijų modelius bei jų surinkimo brėžinius, nuo naftos platformos iki olimpinio stadiono ar aukštos įtampos perdavimo linijos bokšto.

Tekla leidžia pasiekti naują efektyvumo lygį gaminant ir montuojant visas plienines konstrukcijas.

Gelžbetoninių konstrukcijų gamyba naudojant Tekla Structures

Naudojant Tekla programinę įrangą gelžbetonio konstrukcijų gamintojai gali gaminti ir tiekti visą produkciją laiku, tiksliai į numatytą vietą, visą tai atliekant maksimaliai efektyviai.

Optimizuojamas procesas nuo komercinio pasiūlymo rengimo iki tiekimo ar montavimo stadijos. 3D vizualizacijos ir alternatyvų pasiūla užtikrina sėkmę laimint užsakymų konkursus bei padidina užsakymų pelningumą.

Jūs galite detalizuoti savo sprendinius, valdyti gamybą, planuoti montavimą bei numatyti potencialias problemas dar ankstyvoje stadijoje. Tekla programinė įranga integruoja gelžbetonio konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo procesus: numatyta galimybė programinę įrangą integruoti į gamybos valdymo ir planavimo (ERP) bei gamybos mašinų automatizacijos sistemas.

Efektyviam armatūros ruošinių gamybai ir surinkimui

Naudodami Tekla, armatūros rangovai gali išplėsti savo paslaugų spektrą ir pasiūlyti rangos paslaugas, o ne tik produkcijos gamybą. 3D modeliavimas ir armatūros ruošinių gamyba ceche leidžia sumažinti gamybos laiką, kaštus bei išvengti problemų statybos aikštelėje.

  • detalizuojami net sudėtingiausi armavimo mazgai;
  • valdoma gamyba;
  • planuojamas montavimas statybos aikštelėje;
  • problemos identifikuojamos ankstyvoje stadijoje;
  • didėja projektų pelninigumas.

Tekla integruoja projektavimo, detalizavimo, gamybos ir montavimo procesus. Gali būti integruota su gamybos mašinų automatizacijos sistemomis. Iš modelio galite generuoti brėžinius, planus bei montavimo informaciją.

Tekla Structures medinių kostrukcijų projektavimui

Tekla Structures programinė įranga neturi apribojimų medžiagų pasirinkimui, todėl puikiai tinka ir įvairaus tipo medinėms konstrukcijoms: karkasinėms, masyvios medienos, klijuotos medienos, medinių sluoksniuotų plokščių (CLT) konstrukcijoms.
Tekla Structures programinėje įrangoje visų tipų konstrukcijas modeliuojate viename modelyje- tai leidžia išdetalizuoti ne tik pačias medines konstrukcijas, bet ir metalines jų jungtis.

Įžanginiai Tekla Structures mokymai online

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

Susiję renginiai:

Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas”

Bir
23

Pradžia: 2022-06-23 16:00

Pabaiga: 2022-06-23 17:30