Programinė įranga Trimble Connect

Programinė įranga Trimble Connect skirta sklandžiam komunikavimui vienoje aplinkoje bei informacijos talpinimui ir dalinimuisi viso projekto įgyvendinimo metu. Užmirškite perkrautas laiškais elektroninio pašto dėžutes – visą informaciją rasite vienoje aplinkoje.

Projekto dalyviai gali laisvai dalintis ir valdyti visą su projektu susijusią informaciją: dokumentus, nuotraukas, brėžinius ir 3D modelį visose projekto stadijose: projektavimo, statybos bei eksploatavimo.

Trimble Connect veikia debesų kompiuterijos principu, todėl visa informacija yra saugoma nuotolinėje duomenų talpykloje. Siekiant efektyvaus proceso, projekto administratoriai gali keisti naudotojų prieigos nustatymus, leidimus, kontroliuoti dokumentų versijų atnaujinimą.

Programinė įranga suteikia galimybę peržiūrėti patalpintą informaciją skirtingais formatais (.ifc, .dwg, .pdf, .rvt, .skp). Atnaujintų projekto dokumentų nereikės kas kartą siųstis ir saugoti asmeniniame kompiuteryje. Aktualią ir reikalingą informaciją galite periodiškai išsaugoti savo duomenų bazėje (asmeniniame kompiuteryje, vidiniame serveryje ar kt.) automatiškai, naudodami sinchronizatorių.

Trimble Connect platforma

Vienas didžiausių „Trimble Connect“ privalumų yra aukštos kokybės 3D modelio atvaizdavimas. Sudėtingas ir detalizuotas skaitmeninis – informacinis modelis yra greitai įkeliamas, apjungiamas ir nesudėtingai valdomas.

Visa projekto informacija yra lengvai pasiekiama, nepriklausomai nuo skirtingų poreikių ar susidariusios situacijos:

 • Esate išvykęs? Naudokite Trimble Connect Web. Galėsite iš bet kur prisijungti ir sekti vykstančius procesus bei komunikuoti su projekto dalyviais;
 • Dingo interneto ryšys? Naudokite Trimble Connect Desktop. Ši aplikacija užtikrina sklandų darbą net esant interneto ryšio sutrikimams. Vos tik atsiradus internetui visas Jūsų darbas ar informacija bus sinchronizuojama su išoriniu serveriu.
 • Lankotės statybos aikštelėje? Naudokite Trimble Connect Mobile. Visą projektinę dokumentaciją galite peržiūrėti mobiliame įrenginyje/planšetėje. Nereikės nešiotis brėžinių, kurie ne visada yra aktualūs.

Trimble connect- vieninga bendradarbiavimo platforma

Dalinkitės visa projektine dokumentacija, brėžiniais bei skaitmeniniais – informaciniais modeliais vienoje aplinkoje. Programinės įranga optimizuos Jūsų laiką, skirtą besikartojantiems darbams ir sumažins administracinę naštą.

 • VIENINTELIS ŠALTINIS. Kontroliuokite projekto eigą bei užtikrinkite tinkamą duomenų sklaidą bei mainus vienoje, tvarkingoje ir aiškiai apibrėžtoje aplinkoje.
 • ĮVAIRI INFORMACIJA. Sklandžiai tvarkykite ir saugiai dalinkitės visa su projektu susijusią informaciją nuo 1D iki 5D. Aktuali ir naudinga informacija atitinkamiems projekto dalyviams užtikrins projekto progresą.
 • ATSEKAMUMO FUNKCIJA. Visa sena dokumentacija išlieka projekto serveryje, todėl visada turite galimybę peržiūrėti senos versijos dokumentaciją bei esant poreikiui ją atkurti.

Užduotys

 • Kurkite užduotis visiems projekto dalyviams ir atitinkamai priskirkite atsakingus asmenis. Esant poreikiui, galite gauti .xls ataskaitą, kurioje matysite sukurtų užduočių bendrinę informaciją.
 • Kurdami užduotį, galite naudoti įvairaus formato projektinę informaciją, t.y. pridėti konkrečius brėžinius, modelio elementus su komentarais ir žymomis. Informatyvi užduotis bus aiški ir efektyviau sprendžiama.
 • Stebėkite projekto progresą: naujas, vykdomas, atliktas užduotis.

3D peržiūra (3D viewer)

Naudokite vieną pažangiausių įrankių informatyvių 3D modelių peržiūrai.

 • TECHNOLOGIJA. Sukurta pažangi TrimBIM technologija suteikia galimybę peržiūrėti detalius ir informatyvius skaitmeninius – informacinius modelius greitai ir be pašalinių trikdžių.
 • FUNKCIONALUMAS. Įrankis skirtas ne tik modelių peržiūrai, bet ir informacijos panaudojimui skirtinguose etapuose. Turite galimybę atlikti kolizijų patikrą, kurti kiekių ataskaitas, naudoti modelio elementų statusų kontrolės įrankį – tai pagrindiniai įrankiai kasdieninių procesų efektyvinimui.
 • DOKUMENTACIJA. Dokumentų priskyrimo elementams funkcija leidžia padaryti 3D modelį dar informatyvesniu. Atitinkamiems elementams pridėkite aktualius dokumentus (garantinius raštus, naudojimo instrukcijas ir pan.) ir taip palengvinkite pastato eksploataciją.

Virtuali realybė statybose

Programa Trimble Connect bei HoloLens technologija leidžia panaudoti virtualią realybę projekto koordinacijai statyboje. Naudojant HoloLens akinius statybos specialistai gali sulyginti modelį su realiomis sumontuotomis konstrukcijomis.

Naudojant Trimble Connect programą statybos aikštelėje specialistus pasiekia tik naujausia ir aktuali projektinė informacija.

Programos Trimble Connect pristatymas

Webinaras anglų k.

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

BIM vadybos renginiai:

Vebinaras “Skaitmeniniai turto valdymo sprendimai”

Bal
15

Pradžia: 2021-04-15 15:00

Pabaiga: 2021-04-15 16:00