Catenda programinė įranga

Programinė įranga Catenda

„Catenda“ BIM bendradarbiavimo įrankis pagerina projektų koordinavimą, taupo laiką, mažina klaidų skaičių ir gerina rezultatų kokybę.

  • Vieninga duomenų aplinka su neribotu duomenų kiekiu ir prieiga (CDE)
  • Modeliavimo klaidų valdymo sistema
  • 3D ir 2D modelių peržiūra
  • Modelių elementų, dokumentų ir užduočių tarpusavio sąsaja
  • Užduočių valdymas ir kontrolė

Catenda Hub yra bendra duomenų aplinka (CDE), kuri padeda statybos ir infrastruktūros subjektams valdyti savo projektus. Atvirais standartais pagrįsta debesų platforma leidžia keistis informacija, planuoti, sudaryti grafikus, priskirti problemas ir centralizuoti visus projekto duomenis (2D planus, 3D modelius, dokumentus ir kt.).

Viewer

Vizualizuokite savo 3D ir 2D modelius. 3D peržiūros programa (viewer) leis visiems projekte dalyvaujantiems asmenims lengvai peržiūrėti BIM modelių informaciją ir bendradarbiauti.

Atviras duomenų formatas

Norėdami bendradarbiauti platformoje, naudokite BCF ir IFC formatus. Atviri standartai, tokie kaip BCF (BIM bendradarbiavimo formatas), leidžia visiems dalyviams, naudojantiems skirtingą programinę įrangą, bendradarbiauti statybos ir infrastruktūros projektuose. Galima pridėti, importuoti, tvarkyti pastabos bei klaidas, susietas su BIM objektu.

Klaidų koordinavimas

„Catenda“ bendradarbiavimo platforma centralizuoja visas projekto užduotis ir klaidas. Galima sukurti, bendrinti bei priskirti klaidą komandos nariams, gauti pranešimus apie atliktus pakeitimus. Prisijungus prie projekto, galima peržiūrėti visas sukurtas, uždarytas ir neseniai atnaujintas klaidas. Tai pagerina koordinavimo procesą ir padeda išvengti svarbios informacijos praradimų.

Dokumentų valdymas

Pridėkite informaciją prie savo modelių, saugokite ir tvarkykite projekto dokumentus (modelius, PDF failus, taškų debesis ir kt.). Norėdami efektyviau bendradarbiauti, susiekite dokumentus ir duomenis su virtualiu turtu ir kurkite skaitmeninį dvynį.

Tvarkykite ir pasiekite savo projektus statybos aikštelėje naudodami BIM mobiliąją programą.

Dirbkite neprisijungę. „Catenda Site“ leidžia projekto suinteresuotosioms šalims pasiekti projektus, peržiūrėti 2D brėžinius ir 3D modelius, bei kurti pastabas ar klaidas be interneto ryšio.

Dokumentai. Prisijunkite prie savo dokumentų bibliotekos ir turėkite visą informaciją po ranka.

Klaidos. Kurkite, priskirkite, tvarkykite ir bendradarbiaukite spręsdami problemas. Tiksliai nustatykite klaidas naudodami 2D ir 3D, modelius, aukštų planus ir kt..

Catenda Duo- paprasta ir moderni platforma, skirta eksploatavimo etapui. Catena Duo leidžia rinkti visus pastatų duomenis ir juos optimizuoti.

Nekilnojamojo turto valdymas. 

Efektyviai valdykite pastatų išteklius ir sumažinkite poveikį aplinkai.

Efektyvi duomenų analizė.

Catenda Duo leidžia centralizuoti visus jutiklių surinktus duomenis vienoje intuityvioje ir lengvai naudojamoje platformoje. Iš jutiklių surinkti duomenys (šildymas, elektra, dokumentai, B.M.S ir IoT ir kt.) saugomi debesyje ir gali būti analizuojami.

API sąsaja

Catenda Duo API leidžia pritaikyti platformą jūsų poreikiams- galite sukurti savo pastato operacines sistemas.

Catenda Boost yra BIM API rinkinys.

BIM API leidžia išplėsti esamą programinę įrangą arba sukurti naujus BIM sprendimus.

Vieninga duomenų aplinka (CDE)

Visas jūsų darbas – modeliai, dokumentai, klaidos, pokalbiai, failai, net trečiųjų šalių programos, pvz., „Slack“ ir „SharePoint“ – yra sutvarkytos vienoje vietoje ir lengvai pasiekiamos iš bet kur.

Tai leidžia sekti, pasiekti informaciją, gauti naujausius failus bei sprendimus, efektyviai bendradarbiauti su komandomis ir greičiau atlikti darbus visoms suinteresuotosioms šalims, dalyvaujančioms statybos projekte.

Užtikrinama, kad tik priskirti žmonės turėtų teisę pasiekti reikiamą informaciją. Ši funkcija naudinga, kai tenka bendrauti su išorės rangovais ir norima apriboti prieigą prie tam tikrų dokumentų ar modelių.

Programos Bimsync Arena pristatymas

Vebinaras

Susijusi programinė įranga

Susiję straipsniai:

BIM vadybos renginiai:

Vebinaras “Skaitmeniniai turto valdymo sprendimai”

Bal
15

Pradžia: 2021-04-15 15:00

Pabaiga: 2021-04-15 16:00