Vebinaras „Medinių konstrukcijų projektavimas“

Kviečiame žiūrėti vebinaro įrašą „Medinių konstrukcijų projektavimas“ su doc. dr. Tomu Gečiu ir doc. dr. Robertu Zavaliu.

Medinių konstrukcijų populiarumas pastariaisiais metais sparčiai auga. Tai lemia kelios priežastys: tvarumo svarba, medžio elementų ekologiškumas, statybų greitis bei galimybė naudoti atsinaujinančius išteklius. Medinės konstrukcijos jau pritaikomos daugiaaukščiams ir komerciniams projektams.

Projektuojant medines konstrukcijas, inžinierius privalo įvertinti įvairių veiksnių poveikį. Dlubal RFEM siūlo visus būtinus įrankius medinių konstrukcijų analizei. Seminaro metu apžvelgiamos šiandieninės medinių konstrukcijų tendencijos bei praktinių pavyzdžių pagalba nagrinėjami projektavimo įrankių privalumai ir taikymo galimybės.

Dr. Tomas Gečys užima docento pareigas Vilnius Tech universiteto Statybos fakultete, Metalinių ir kompozitinių konstrukcijų katedroje. Jis dėsto medinių konstrukcijų projektavimo ir analizės modulius bakalauro ir magistrantūros studentams, vykdo tiriamąją veiklą bei praktinį projektavimą, susijusį su medinėmis konstrukcijomis. Yra VMG Lignum Systems projekto vadovas projektavimo darbams.

Skirta konstruktoriams.

Užsiregistruokite ir žiūrėkite vebinaro „Medinių konstrukcijų projektavimas“ įrašą:

  Sutinku gauti naujienas ir susijusią informaciją

  Vebinarą veda:

  doc. dr. Robertas Zavalis

  Intelligent BIM Solutions BIM konsultantas

  VGTU dėstytojas

  Inžinierius, konstruktorius, turintis daugiau nei 10 metų patirties statybinių konstrukcijų projektavimo srityje.